هدف
هدف
گریه های دردناک کودک میانماری روی تابوت دوستش

گریه های دردناک کودک میانماری روی تابوت دوستش

گریه های دردناک کودک میانماری روی تابوت دوستش

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم تشییع جنازه پسر ۱۳ ساله میانماری که توسط نیرو‌های نظامی این کشور کشته شد با حزن و اندوه دوستان قربانی همراه بود. در ویدئویی که در فضای مجازی منتشر و تبدیل به ویدئویی خبرساز شده است دوستان قربانی را بر بالای تابوت «سای وای یان» در حال گریه و زاری نشان می‌دهد. در این ویدئو دست کم دو دوست وی دیده می‌شوند که برای کشته شدن این پسر بی‌گناه گریه می‌کنند.

سای وای یان روز شنبه به همراه دو نفر از دوستانش در بیرون از خانه در منطقه «یانگون» مشغول بازی بود که با شلیک گلوله سربازان از پای درآمد. بنا به گزارش رویترز در حالی که دو دوست یان توانستند فرار کنند، اما او که از ناحیه سر مورد هدف قرار گرفته بود جانش را از دست داد. بنا به گفته ساکنان محلی در حالی نظامیان ارتش به سوی این نوجوان شلیک کردند که در آن لحظه هیچ تظاهراتی در حال انجام نبود. یکی از همسایگان گفت که نظامیان میانماری جسد این پسر را در یک پلاستیک آبی رنگ پیچیده و با خود بردند.


بیشتر بخوانید


یکی از دوستان قربانی به خبرنگار محلی «هِتِت آرکار» گفت: «سای وای دو روز قبل از مرگش مو‌های من را رنگ کرده بود.» مادر قربانی نیز در حالی که کنار تابوت فرزندش گریه می‌کرد خطاب به نظامیان ارتش میانمار گفت: «آیا شما مادرتان را ترک می‌کنید؟ من چطور می‌توانم بدون پسرم زندگی کنم.»

مراسم تشییع جنازه این نوجوان روز یکشنبه انجام و وی به خاک سپرده شد. گفتنی است؛ روز شنبه یکی از خونین‌ترین روز‌های تاریخ میانمار از زمان وقوع کودتای ۲ ماه پیش بود که در این روز ۱۱۴ نفر توسط ارتش میانمار کشته شدند.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *