هدف
هدف
گاف عجیب کشیش حین پخش دعا در کلیسا!

گاف عجیب کشیش حین پخش دعا در کلیسا!

گاف عجیب کشیش حین پخش دعا در کلیسا!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اتفاقی عجیب در یکی از کلیسا‌های ایرلند را به تصویر می‌کشد. در این اتفاق که در کلیسایی در «بورتون پورت» در دونِگال رخ داد پدر روحانی که نامش «پت» اعلام شده ناخواسته یک آهنگ رپ را در کلیسا پخش کرد.

این پدر روحانی قصد پخش یک نماهنگ برای انجام دعای صبحگاهی را داشت که ناگهان با روشن کردن سیستم صوتی کلیسا، صدای یک رپر فضای کلیسا را پر کرد. ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده است لحظه‌ای که کشیش این آهنگ را در کلیسا پخش می‌کند به تصویر می‌کشد.


بیشتر بخوانید


در ابتدای این ویدئو صدای کشیش پت شنیده می‌شود که در کلیسای خالی از جمعیت می‌گوید: «به نام پدر و پسر.» او پس از آنکه سیستم صوتی کلیسا را روشن می‌کند ناگهان یک آهنگ رپ در کلیسا پخش می‌شود.

با این حال لحظاتی بعد این کشیش با گفتن «اکی» سیستم صوتی کلیسار را خاموش می‌کند. این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه کاربران قرار گرفت و تبدیل به ویدئویی خبرساز شد. انتشار این ویودئو با واکنش طنز کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران نوشت: «اگر تصویر را نمی‌دیدم، هرگز نمی‌توانستم حدس بزنم این اتفاق در یک کلیسا رخ داده، پدر پت همه را شوکه کرد.»

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *