هدف
هدف
کفاشان کمتر سود می‌گیرند تا بیشتر بفروشند

کفاشان کمتر سود می‌گیرند تا بیشتر بفروشند

کفاشان کمتر سود می‌گیرند تا بیشتر بفروشند

رسول شجری رئیس اتحادیه صنف کفاشان دست دوز تهران در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص آمادگی واحد‌های صنفی برای بازار شب عید اظهار کرد: سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا، هیچ بازاری را برای شب عید نداشتیم، اما امسال شرایط بهتری خواهیم داشت.

وی افزود:سال گذشته در روزهای پایانی سال بسیاری از واحد‌های صنفی تعطیل بودند و اجازه فعالیت نداشتند و پلت فرم‌هایی برای فروش مجازی هم در نظر گرفته نشده بود.

رئیس اتحادیه صنف کفاشان دست دوز تهران بیان کرد: امسال شرایط مناسب تری داریم به طوری که واحد‌های صنفی برای شب عید با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و با محدودیت‌های کمتر نسبت به سال گذشته می‌توانند فعالیت داشته باشند.


بیشتر بخوانید:


شجری ادامه داد: علاوه بر این، امسال جشنواره‌ای توسط اتاق اصناف ایران راه اندازی شده است به طوری که واحد‌های صنفی به طور داوطلبانه می‌توانند جزو این جشنواره باشند به شرط اینکه تمام شیوه نامه‌های بهداشتی را با ارائه تخفیف به مشتریان رعایت کنند.

وی تصریح کرد: شعار جشنواره امسال هر مغازه یک نمایشگاه است و تمام واحد‌های صنفی که به این جشنواره ورود پیدا کرده اند، رضایت دارند تا با کاهش سود خود قیمت نهایی را کاهش دهند اما در عوض فروش آن‌ها بیشتر شود.

رئیس اتحادیه صنف کفاشان دست دوز تهران گفت: بستر‌های فروش اینترنتی در صنف کفاشان دست دوز، روز به روز بیشتر می‌شود و اغلب آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی فروش دارند.

انتهای پیام/

منبع :
‫0/5 (0 امتیاز )
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =