هدف
هدف
کشف جسد کودک در کانال فاضلاب

کشف جسد کودک در کانال فاضلاب

کشف جسد کودک در کانال فاضلاب

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، جسد کودکی که توسط مادرش، تنها در خانه رها شده بود در کانال فاضلاب پیدا شد. «ایکسولا» ۲۰ ساله پس از تنها رهاکردن پسر ۱۱ ماه اش در خانه، شب هنگام به دیدار دوستش رفته بود. جسد این کودک خردسال مفقودشده ۴ روز بعد در حالی که روی آب شناور بود پیدا شد.

مادر کودک صبح روز بعد پس از بازگشت به خانه متوجه مفقودشدن پسرش شد. این زن بلافاصله به اداره پلیس محلی مراجعه و پلیس را در جریان مفقودشدن فرزندش قرار داد. پس از جستجو‌های فراوان سرانجام روز چهارشنبه جسد کودک در یک کانال فاضلاب در نزدیکی خانه‌شان در منطقه «والاسِدِنه» آفریقای جنوبی پیدا شد.


بیشتر بخوانید


پس از پیداشدن جسد کودک مادر او در بازجویی به پلیس گفت او از دوستانش خواسته بود که پسرش را به خانه خودشان منتقل کنند، اما نمی‌داند چرا این کار انجام نشده است. با این حال خانواده این زن به پلیس گفتند تمام اظهارات وی دروغ است. خاله قربانی در این باره به دیلی ویس گفت: «او به دیدار دوستش رفته بود، در حالی که فرزندش را در خانه رها کرده بود. خواهرم به دوستانش گفته بود که مراقب پسرش باشند. همه از دست خواهرم که مقصر مرگ این کودک است عصبانی هستیم. خواهرم در حالی از مهمانی لذت می‌برد که پسرش در کانال فاضلاب جان می‌داد. اما نمی‌دانم چطور یک نفر می‌تواند تا این اندازه بی خیال و بی مسئولیت باشد.»

پیداشدن جسد کودک

گفتنی است؛ مادر کودک که با اتهام قتل کودک و همچنین سهل انگاری در مراقبت از او روبه رو است روز پنجشنبه به بازداشتگاه پلیس منتقل شد. قرار است جلسه محاکمه این زن در روز جمعه برگزار شود.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
‫0/5 (0 امتیاز )
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 1 =