هدف
هدف
کشف تصادفی فسیل چند میلیون ساله توسط کودک!

کشف تصادفی فسیل چند میلیون ساله توسط کودک!

کشف تصادفی فسیل چند میلیون ساله توسط کودک!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، پیداشدن فسیل چند میلیون ساله توسط یک پسر شش ساله اهل انگلیس به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. «سادیک سینگ جهامات»، هندی الاصل مشغول بازی در حیاط خانه شان در منطقه «میدلندز شرقی» انگلیس بود که ناگهان این فسیل را پیدا کرد.

بنا به گزارش بی بی سی جهانی، «ویش سینگ» پدر این کودک با انتشار تصاویر فسیل پیدا شده در یک گروه فسیل شناسی در فیسبوک متوجه شد که پسرش چیز باارزشی را پیدا کرده است. گفته می‌شود این فسیل ۲۵۱ تا ۴۸۸ سال قدمت داشته باشند.


بیشتر بخوانید


سادیک در این باره گفت: «من مشغول کنار زدن خاک برای پیدا کردن کرم‌ها بودم که با یک سنگ که شبیه به شاخ به نظر می‌رسید مواجه شدم. در ابتدا فکر کردم می‌تواند یک دندان، پنجه یا شاخ باشد، اما در واقع این یک قطعه مرجانی بود که شاخ مرجان نامیده می‌شود. من واقعا هیجان داشتم تا بدانم چه چیزی را پیدا کرده ام.»

کشف تصادفی

ویش سینگ، پدر این کودک نیز در این باره گفت: «وقتی پسرم چیزی با چنین شکل عجیبی را در دل خاک پیدا کرد ما متعجب شدیم. من تصاویری از آن را در فسیبوک منتشر کردم و به ارزش آن پی بردم. این فسیل متعلق به زمانی است که انگلیس در زیر آب قرار گرفته بود.»

کشف تصادفی

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
‫0/5 (0 امتیاز )
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 6 =