هدف
هدف
پیداشدن سر بریده انسان در واگن قطار!

پیداشدن سر بریده انسان در واگن قطار!

پیداشدن سر بریده انسان در واگن قطار!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در اتفاقی هولناک سربریده شده یک انسان در یکی از قطار‌های مسافربری هند پیدا شد. در این اتفاق که روز چهارشنبه رخ داد پلیس محلی سر بریده شده یک مرد را در داخل واگن قطاری در شهر بمبئی پیدا کرد. پیدا شدن سر بریده شده در یکی از ایستگاه های قطار شلوغ شهر بمبئی موجب ترس و وحشت مسافران حاضر در ایستگاه شد.

ماموران پلیس حین بازرسی متوجه لکه‌های خونی شدند که روی درب قطار ریخته شده بود. «سونیل پاتیل»، افسر ارشد پلیس گفت که آن‌ها خون و موی این مرد را در داخل واگن پیدا کردند. به دنبال این اتفاق تیمی از ماموران پلیس جستجو‌های خود را برای پیدا کردن جسد قربانی آغاز کردند. ماموران پلیس پس از جستجو‌های بسیار جسد قربانی را در نزدیکی یک تیربرق در امتداد ریل قطار پیدا کردند.


بیشتر بخوانید


تحقیقات اولیه نشان می‌داد که قربانی با قطار محلی در حال سفر به «آمبرناس»، شهری در حدود ۳۰ مایلی شرق بمبئی بود. بنا به گفته پلیس احتمالا قربانی در قسمتی از قطار سوار بوده که هنگام حرکت با تیربرق برخورد کرده و سر وی از تنش جدا شده است.

پیداشدن سر بریده

«پاتیل» در این باره به یکی از رسانه‌های محلی گفت: ما بررسی‌ها روی فیلم‌های دوربین مدار بسته را انجام داده ایم و شناسایی هویت قربانی در حال انجام است. گفتنی است؛ شبکه ریلی بمبئی، شلوغ‌ترین سیستم قطار مسافربری در جهان است که روزانه بیش از ۷.۵ میلیون مسافر را جابجا می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *