هدف
هدف
پیداشدن بدن نیمه خورده شده کودک در هند

پیداشدن بدن نیمه خورده شده کودک در هند

پیداشدن بدن نیمه خورده شده کودک در هند

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در حادثه‌ای تلخ نیم تنه کودک مفقود شده هندوستانی در یکی از جنگل‌های این کشور پیدا شد. جسد این کودک ۴ ساله که یک هفته از مفقودشدنش می‌گذشت در یک منطقه جنگلی در «کازیگوند» در جنوب کشمیر پیدا شد. این پسر خردسال که هویتش «نزاکت حسین خان» اعلام شده در تاریخ ۳۱ مارس مفقود شده بود.

تیم‌های حیات وحش به همراه ماموران پلیس پس از ۷ روز جستجو سرانجام نیم تنه کودک را در منطقه جنگلی در نزدیکی روستای محل اقامت وی پیدا کردند.


بیشتر بخوانید


«رِشی ارشاد»، رئیس پلیس محلی تایید کرد که بدن نیمه خورده شده کودک در منطقه جنگلی پیدا شده است. بنا به گزارش پلیس محلی این کودک احتمالا پس از مورد حمله قرارگرفتن توسط پلنگ به داخل بوته‌ها کشانده شده و خورده شده است.

پیداشدن نیم تنه کودک

روز یکشنبه ماموران حیات وحش محلی یک قلاده پلنگ را در نزدیکی کازیگوند و به صورت زنده شکار کردند. بنا به گفته ماموران حیات وحش یک قلاده پلنگ نر به همراه توله‌های آن نیز در همین منطقه پرسه میزدند.

گفتنی است؛ خبر کشته شدن این کودک توسط پلنگ در حالی خبرساز می‌شود که طی ماه‌های گذشته حمله متعدد جانوران وحشی از جمله پلنگ و ببر به چند کودک محلی در این کشور خبرساز شده بود.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *