هدف
هدف
پژو در آمریکا ساخته نمی‌شود

پژو در آمریکا ساخته نمی‌شود

پژو در آمریکا ساخته نمی‌شود

به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان PSA در سال ۲۰۱۶ اعلام کرد که پژو ۱۰ سال دیگر به ایالات متحده برمی گردد. حالا استلانتیس تایید می‌کند که این کار را نمی‌کند و در بازار ایالات متحده روی آلفارومئو تمرکز خواهد کرد.

در اوایل فوریه،کارلوس تاوارس مدیر عامل استلانتیس در تماس با رسانه‌ها تأیید کرد که دیگر برنامه‌ای برای بازگشت پژو به ایالات متحده ندارد. 

تاوارس همچنین اظهار داشت که علی رغم حدس و گمان‌ها، احتمالاً کرایسلر از مجموعه برند استلانتیس حذف نخواهد شد.

همانطور که گزارش شده استلانتیس تایید کرده است که دیگر قصد ندارد مارک فرانسوی پژو را به بازار ایالات متحده بازگرداند،این شرکت قصد دارد، تحت نظر لری دومینیک، رئیس آمریکای شمالی، روی آلفارومئو متمرکز کند. دومینیک چند سال گذشته را صرف آماده سازی برای راه اندازی مجدد پژو در آمریکای شمالی کرده بود.

تاوارس مدیر عامل استلانتیس گفت:  من فکر می‌کنم بهتر است که ما استعداد، سرمایه و توانایی مهندسی شرکت استلانتیس را به مارک‌های موجود منتقل کنیم تا بتوانیم کیفیت محصولات مان را بهبود دهیم، زیرا ما در حال حاضر حضور بسیار قوی در این بازار  داریم.

همانطور که تاوارس اشاره کرد، استلانتیس در حال حاضر سهم بازار زیادی در ایالات متحده دارد و افزایش سهم بازار جیپ، داج، رام و کرایسلر را در اولویت قرار دارد. فروش کرایسلر در سال‌های اخیر کاهش یافته است یعنی از ۳۰۰ هزار فروش در ۵ سال قبل به حدود ۱۱۰ هزار وسیله نقلیه در سال ۲۰۲۰ رسیده است.

انتهای پیام/

منبع :
اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *