هدف
هدف
وحشت زن خانه دار از انفجار ماشین لباسشویی!

وحشت زن خانه دار از انفجار ماشین لباسشویی!

وحشت زن خانه دار از انفجار ماشین لباسشویی!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک زن خانه دار اسکاتلندی که ماشین لباس شویی خود را برای شستن لباس روشن کرده بود نمی‌دانست چه اتفاقی انتظارش را می‌کشد. «لورا بیریل»، اهل گلاسکو دقایقی پس از روشن کردن ماشین لباس شویی، با شنیدن صدای وحشتناک انفجار دچار ترس و وحشت شد. این زن پس از مراجعه به آشپزخانه با صحنه‌ای عجیب روبه رو شد. خانم بیریل در حالی با دود در هوای آشپزخانه خود روبه رو شد که بخشی از آشپزخانه او نیز دچار خسارت شده بود.

بیریل با تهیه تصاویری از این حادثه آن را به منظور هشدار به شهروندان در فیسبوک خود منتشر کرد. تصاویر منتشر شده خسارت زیادزیاد وارد شده به ماشین لباسشویی وی را نشان می‌دهد. در تصاویر منتشر شده قطعات ماشین لباس شویی که به خسارت زیادی دچار شده‌اند دیده می‌شوند. بنا به گفته خانم بیریل ماشین لباس شویی در مرحله خشک کردن لباس بود که ناگهان دچار انفجار شد. این حادثه خسارت جانی نداشت.


بیشتر بخوانید


خانم بیریل با انتشار این تصاویر در فیسبوک خود نوشت: «من اغلب شنیده ام که هنگامی که ماشین لباس شویی را روشن می‌کنید خانه را ترک نکید. خوشحالم که امروز زمانی که در خانه حضور داشتم این اتفاق رخ داد.»

این پست بیریل پس از انتشار حدود ۵۰۰ بار به اشتراک گذاشته شد و صد‌ها کامنت دریافت کرد. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «آه، خدای من، واقعا وحشتناک است. خوشحالم که به این زن آسیبی وارد نشده است.»

وحشت زن خانه دار

وحشت زن خانه دار

وحشت زن خانه دار

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
‫0/5 (0 امتیاز )
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =