هدف
هدف
والیبال کنار کوه آتشفشان در حال فوران! + فیلم

والیبال کنار کوه آتشفشان در حال فوران! + فیلم

والیبال کنار کوه آتشفشان در حال فوران! + فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود، از ویدئو‌های حوادث و ورزشی گرفته تا ویدئو‌هایی با محتوای سرگرمی و آموزشی. اما برخی از این ویدئو‌ها پس از انتشار توجه کاربران را به خود جلب کرده و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند، مانند ویدئوی والیبال عده‌ای جوان در کنار یک کوه آتشفشانی در حال فوران!

در این ویدئو دست کم ۶ نفر در حالی که در نزدیکی محل آتشفشان در حال انجام بازی والیبال هستند دیده می‌شوند. در این ویدئو در حالی که در پشت سر این جوانان گدازه‌های آتشفشانی به شکلی دیدنی به سمت آسمان پرتاب می‌شوند آن‌ها در آرامش مشغول بازی هستند. این ویدئو در یکی از مناطق آتشفشانی کشور ایسلند تهیه شده است.

انتشار این ویدئو در فضای مجازی با واکنش کاربران همراه بود و برخی نگرانی خود را در مورد اقدام خطرناک این چند جوان ابراز کردند.


بیشتر بخوانید


گفتنی است، آتشفشان فاگرادالسفجال که در حدود ۴۰ کیلومتری غرب ریکیاویک، پایتخت ایسلند قرار گرفته در ۱۹ مارس فوران کرده بود. بنا به اعلام اداره هواشناسی ایسلند، فوران این آتشفشان در ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه به وقت گرینویچ در ۱۹ مارس پس از وقوع هزاران زلزله کوچک در منطقه آغاز شد. این اولین فوران آتشفشانی در این منطقه در حدود ۸۰۰ سال گذشته بود.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *