هدف
هدف
همراهی همیشگی دختری خردساله با پدرش!

همراهی همیشگی دختری خردساله با پدرش!

همراهی همیشگی دختری خردساله با پدرش!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که همراهی یک دختر خردسال چینی با پدرش در هنگام کار را نشان می‌دهد به ویدئویی داغ تبدیل شده است. پدر «لی وییِر» ۲ ساله از زمان شش ماهگی او هر روز با دخترش در سر کار خود حاضر می‌شد. پدر کودک در حالی که دخترش را در یک باکس در مقابل خود روی موتورسیکلت قرار می‌دهد در عقب موتورسیکلت نیز سفارش مشتریان را حمل می‌کند.

پدر “لی” از سال ۲۰۱۹ و زمانی که این کودک شش ماهه بود او را با خود به سر کار می‌برد. اگرچه انجام همزمان کار و مراقبت از “لی” کمی برای پدر این کودک دشوار است، اما او می‌گوید با یکدیگر لحظات خاطره انگیزی را تجربه کرده‌اند. پدر “لی” و مادر او که هر دو در یک تره بار کار می‌کنند با هم تقسیم کار کرده اند. در حالی که صبح‌ها پدر “لی” از او مراقبت می‌کند، در بعد از ظهر‌ها نیز “لی” لحظات خوشی را با مادرش می‌گذارند.


بیشتر بخوانید


این ویدئو پس از انتشار در توئیتر تاکنون بیش از ۸۰ هزار بیننده داشته و مورد توجه کاربران قرار گرفته است. در این ویدئو در حالی که “لی” از بودن در کنار پدرش لذت برده و همراه همیشگی اوست دیده می‌شود. اگرچه این زوج چینی از شرایط زندگی “لی” احساس گناه می‌کنند، اما می‌گویند برای گذران زندگی خود چاره‌ای جزء این ندارند. بنا به گزارش رسانه‌های محلی چین این زوج و دختر خردسال آن‌ها در یک اتاق کوچک‌تر از ۳۲ متر مربع زندگی می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *