هدف
هدف
هدایت اشتباه گوگل مپ داماد اندونزیایی را به دردسر انداخت

هدایت اشتباه گوگل مپ داماد اندونزیایی را به دردسر انداخت

هدایت اشتباه گوگل مپ داماد اندونزیایی را به دردسر انداخت

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از نرم افزار‌هایی که معمولا کاربران تلفن‌های همراه از آن برای یافتن مسیر استفاده می‌کنند گوگل مپ است. اما این نرم افزار در نشان دادن آدرس از دقت زیادی برخوردار نیست و گاهی کاربر را به آدرس‌هایی اشتباه هدایت می‌کند. مانند اتفاقی که به تازگی برای یک داماد اندونزیایی رخ داد. استفاده داماد از نرم افزار گوگل مپ چیزی نمانده بود که منجر به ازدواج او با یک دختر دیگر شود.

این داماد که هویتش اعلام نشده برای یافتن خانه عروس و مراسم خواستگاری از گوگل مپ استفاده کرده بود که اشتبا‌ها به آدرس دیگری هدایت شد. در حالی که در ابتدا میزبان با دیدن داماد و دسته گل به گرمی از مهمانان پذیرایی کردند، اما حین گفتگو یکی از اعضای خانواده عروس متوجه این اشتباه شد.


بیشتر بخوانید


بنا به گزارش رسانه‌های محلی دو مراسم خواستگاری در این روستا به صورت همزمان برگزار می‌شد که مراجعه اشتباهی مهمانان موجب وقوع این حادثه شد. بنا به این گزارش در لحظه ورود مهمانان ناشناس عروس نیز به دلیل انجام آرایش در ابتدا متوجه این اشتباه نشده بود.

در ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده لحظه خروج مهمانان به همراه داماد از خانه عروس اشتباهی را نشان می‌دهد. در این ویدئو داماد و مهمانان در حالی که هدیه‌های ویژه مراسم خواستگاری را در دست دارند از خانه خارج می‌شوند.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *