هدف
هدف
هامر الکتریکی EV ۲ تا بهار ۲۰۲۴ وارد بازار می‌شود

هامر الکتریکی EV ۲ تا بهار ۲۰۲۴ وارد بازار می‌شود

هامر الکتریکی EV ۲ تا بهار ۲۰۲۴ وارد بازار می‌شود

به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، هامر الکتریکی GMC جدید  به صورت SUV به عنوان مدل ۲۰۲۴ و با ورود به سال ۲۰۲۳ و با نسخه کامل بارگذاری شده فرمول ۱، در دسترس خواهد بود. قیمت آن از ۱۰۵ هزار و ۵۹۵ دلار شروع می‌شود.

 هامر EV۲X با قیمت ۸۹۹۹۵ دلار و هامر EV۳X با قیمت۹۹۹۹۵ دلار در بهار ۲۰۲۳ با قیمت  (۷۹۹۹۵ دلار) و هامر EV۲ تا بهار ۲۰۲۴ وارد بازار می‌شود. جزئیات و مشخصات کامل هامر الکتریکی شاسی بلند را روز دوشنبه، ۵ آوریل، هنگامی که رسماً رونمایی می‌شود، خواهیم داشت. هامر این پاییز به عنوان یک وانت پیکاپ الکتریکی فرمول ۱ ۱۰۰۰ اسب بخاری باز خواهد گشت و این خودرو برقی جدید با پانل‌های سقف قابل جابجایی و ۵ صندلی در دسترس خواهد بود.

 شاسی بلند الکتریکی هامر تا سال ۲۰۲۳ در دسترس نخواهد بود، در حالی که اولین نسخه آن نیز به عنوان نسخه ۱۰۵ هزار و ۹۵۹ دلاری نسخه ۱  در دسترس خواهد بود، ارزان‌ترین نسخه تا سال ۲۰۲۴ وارد بازار نمی‌شود.

ظاهر آن همانند پیکاپی است که سال گذشته برای اولین بار به نمایش درآمد. مدل فرمول ۱ بر روی مجموعه‌ای از چرخ‌های ۲۲ اینچی سوار می‌شود و شامل پله‌های جانبی و آستر‌های کف است. فناوری رانندگی هندزفری Super Cruise GM در هر Hummer EV استاندارد است.

هامر الکتریکی در سال 2023 با قیمت 105،595 دلار به فروش می رسد

هامر EV SUV دارای تراز‌ها و قیمت‌های مشابه پیکاپ است و مدل فرمول ۱ برای اولین بار وارد بازار می‌شود. برد آن تقریباً 482 کیلومتر بر ساعت (۵۰ درصد کمتر از پیکاپ)، ۸۳۰ اسب بخار است و GMC ادعا می‌کند زمان صفر تا 96 کیلومتر در ساعت را حدود ۳.۵ ثانیه دارد.

SUV‌های فرمول ۱، ۱۷۰ اسب بخار کمتر از پیکاپ‌ها دارند، زیرا باتری کمتری دارند و فاصله محوری ۸.۹ اینچ کوتاه‌تر است. GM هنوز ظرفیت باتری را اعلام نکرده است، اما قادر به شارژ سریع ۸۰۰ ولت DC است.

مدل ارزانتر، ۶۲۵ اسب بخار قدرت دارد در حالیکه EV۳X همان خروجی نسخه ۱ را دارد. برد هر دو 482 کیلومتر بر ساعت تخمین زده می‌شود. ارزان‌ترین ۷۹۹۹۵ دلاری هامر الکتریکی EV۲ در کنار ارزان‌ترین نسخه پیکاپ تا بهار ۲۰۲۴ به بازار وارد نمی شود. 

انتهای پیام/

منبع :
اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *