هدف
هدف
نوسان نرخ ارز‌های دیجیتال/ بیت کوین دوباره ۵۹ هزار دلاری
شد

نوسان نرخ ارز‌های دیجیتال/ بیت کوین دوباره ۵۹ هزار دلاری شد

نوسان نرخ ارز‌های دیجیتال/ بیت کوین دوباره ۵۹ هزار دلاری
شد

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، بیت کوین برای اولین بار طی یک ماه گذشته از مرز ۶۰ هزار دلار گذشت. بزرگترین ارز مجازی دنیا هفته‌هاست بین ۵۲ تا ۵۹ هزار دلار معامله می‌شود.

در این میان، اتر، دومین ارز مجازی بزرگ دنیا از نظر ارزش بازار، چند روز پس از اینکه برای اولین بار از ۲ هزار و ۱۰۰ دلار گذشته بود، حالا به ۲ هزار و ۲۰۰ دلار رسیده است.

این افزایش قیمت‌ها چند روز قبل از آن صورت گرفته که صرافی ارز دیجیتال کوین بیس تجارت در نزدک را آغاز کند. همچنین طرفداران بیت کوین خوش‌بین هستند که یک صندوق قابل معامله در بورس بارویکرد ارز‌های دیجیتال در ۲۰۲۱ تصویب شود.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱۱ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۳.۲۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۴۵.۲۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۷۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۳.۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۵۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین، اتریوم در ۲۲ فروردین را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین 59,670 ۱,۵۴۴,۱۴۳,۸۳۵
اتریوم 2,125 ۵۴,۹۹۴,۲۵۵
بایننس کوین 476 ۱۲,۳۱۹,۴۰۸
ریپل 1.43 ۳۶,۹۹۰
تتر 1 ۲۵,۹۳۲
کاردانو 1.21 ۳۱,۳۳۳
پولکادات 40.54 ۱,۰۴۸,۹۸۹

گفتنی است؛ نرخ ارز‌های دیجیتال لحظه‌ای در حال تغییر است و اعداد جدول در زمان تنظیم این خبر ثبت شد.

انتهای پیام/

منبع :
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *