هدف
هدف
نماد “کزغال” چه عملکردی داشت؟

نماد “کزغال” چه عملکردی داشت؟

نماد “کزغال” چه عملکردی داشت؟

به گزارش خبرنگار بورس گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، زغال سنگ پرورده طبس با نماد کزغال یکی از عرضه های اولیه سال 99 بود که در بازار اول فرابورس  بورس عرضه شد. موضوع فعالیت  این شرکت عملیات اکتشاف معدنی، طراحی، تجهیز و بهره برداری از معدن، انجام تمام فعالیت های بازرگانی شامل خرید و فروش، صادرات و واردات تجهیزات، قطعات، محصولات و مواد معدنی است که نماد این شرکت را در گروه “استخراج زغال سنگ ” قرار داده است.

این شرکت در تاریخ 15 بهمن99 تعداد 200 میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام خود را روانه میز معاملات کرد که در نهایت 3میلیون و 726هزار و 219 نفر با میانگین قیمت 2050 تومان در این شرکت سرمایه گذاری کردند.

بر اساس اطلاعیه عرضه، هر کد بورسی می توانست 200 سهم در بازه قیمتی 1950 تا 2050 ثبت سفارش کند که معادل حداکثر 410 هزار تومان بوده است.

حالا بعد از گذشت تقریبا 2 ماه از عرضه اولیه این نماد براساس اطلاعات منتشر شده در سایت مدیریت فناوری بورس تهران، قیمت پایانی این نماد در تاریخ 25 اسفند 99 به 3707 تومان رسیده ، که نشان از رشد 80.74% نسبت به روز عرضه اولیه سهام شرکت دارد. تغییراتی که می توانید نمودار کامل آن را در شکل زیر مشاهده کنید.

نماد

 

انتهای پیام/

منبع :
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *