هدف
هدف
نماد”وکبهمن”چه عملکردی داشت؟

نماد”وکبهمن”چه عملکردی داشت؟

نماد”وکبهمن”چه عملکردی داشت؟

به گزارش خبرنگار بورس گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت مدیریت “سرمایه گذاری کوثر بهمن ” با نماد “وکبهمن”  یکی از عرضه‌های اولیه سال ۹۹ بود که در بازار دوم بورس عرضه شد. موضوع فعالیت این شرکت سرمایه گذاری در مسکوکات، فلزات گرانبها، گواهی سپرده بانکی و سپرده‌های سرمایه گذاری نزد بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری، سهام، سهم الشرکه، واحد‌های سرمایه گذاری صندوق‌ها یا سایر اوراق بهادار دارای حق رای شرکت ها، موسسات یا صندوق‌های سرمایه گذاری با هدف کسب انتفاع است که نماد این شرکت را در گروه ” سرمایه گذاری‌ها ” قرار داده است.
این شرکت در تاریخ ۱۸ آذر ۹۹ تعداد ۳۰۰ میلیون سهم معادل ۱۲ درصد از سهام خود را روانه میز معاملات کرد که در نهایت ۴.۶۶۲.۴۱۲ نفر با میانگین قیمت ۱هزار و ۴۴۸ تومان در این شرکت سرمایه گذاری کردند.
بر اساس اطلاعیه عرضه، هر کد بورسی می‌توانست ۱۰۰ سهم در بازه قیمتی ۱هزار و ۴۲۰ تا ۱هزار و ۴۴۸ ثبت سفارش کند که معادل حداکثر ۱۴۴ هزار و ۸۰۰ تومان بوده است.
حالا بعد از گذشت تقریبا ۳ ماه از عرضه اولیه این نماد براساس اطلاعات منتشر شده در سایت مدیریت فناوری بورس تهران، قیمت پایانی این نماد در تاریخ ۲۵ اسفند ۹۹ به ۱هزارو ۱۷۲ تومان رسیده، که نشان از زیان ۱۸.۴۳% نسبت به روز عرضه اولیه سهام شرکت دارد. تغییراتی که می‌توانید نمودار کامل آن را در شکل زیر مشاهده کنید.

نماد

وضعیت  سرمایه گذاری کوثر بهمن در هشت ماه گذشته

نماد

نماد

نماد

نماد

نماد

نماد

انتهای پیام/

منبع :
‫0/5 (0 امتیاز )
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 17 =