هدف
هدف
نماد”سیتا”چه عملکردی داشت؟

نماد”سیتا”چه عملکردی داشت؟

نماد”سیتا”چه عملکردی داشت؟

به گزارش خبرنگار بورس گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت “سرمایه گذاری سیمان ” با نماد “سیتا”  یکی از عرضه‌های اولیه سال ۹۹ بود که در بازار دوم بورس عرضه شد. موضوع فعالیت این شرکت سرمایه گذاری د واحد‌های سرمایه گذاری صندوق‌ها یا سایر اوراق بهادار شرکت ها است که ، موسسات  یا صندوق های سرمایه پذیر در زمینه هاى تهیه و تولید انواع مواد، مصالح و محصولات معدنی، ساختمانی و صنایع وابسته، اجرای پروژه‌های سرمایه گذاری و پیمانکاری در حوزه‌های عمرانی، ساختمانی، املاک و ارائه خدمات حمل و نقل و بازرسی کالا و خدمات است که نماد این شرکت را در گروه “سیمان، آهک، گچ” قرار داده است.

این شرکت در تاریخ ۱۱ تیر ۹۹ تعداد ۱ میلیارد و ۶۵۰ سهم معادل ۱۵ درصد از سهام خود را روانه میز معاملات کرد که در نهایت ۴.۴۸۱.۸۱۴ نفر با میانگین قیمت ۱هزار و ۵۷۵  تومان در این شرکت سرمایه گذاری کردند.

بر اساس اطلاعیه عرضه، هر کد بورسی می‌توانست ۸۰۰ سهم در بازه قیمتی ۱هزارو۴۹۰  تا ۱هزار و ۵۷۵ تومان ثبت سفارش کند که معادل حداکثر یک میلیون و ۲۶۰ هزار تومان بوده است.

حالا بعد از گذشت تقریبا ۸ ماه از عرضه اولیه این نماد براساس اطلاعات منتشر شده در سایت مدیریت فناوری بورس تهران، قیمت پایانی این نماد در تاریخ ۲۴ اسفند ۹۹ به ۱هزارو ۵۰۳ تومان رسیده، که نشان از رشد ۰.۳۲% نسبت به روز عرضه اولیه سهام شرکت دارد. تغییراتی که می‌توانید نمودار کامل آن را در شکل زیر مشاهده کنید.

نماد

وضعیت  شرکت سرمایه گذاری سیمان در هشت ماه گذشته

نماد

نماد

نماد

نماد

نماد

انتهای پیام/

منبع :
‫0/5 (0 امتیاز )
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 8 =