هدف
هدف
نماد”بپیوند”چه عملکردی داشت؟

نماد”بپیوند”چه عملکردی داشت؟

نماد”بپیوند”چه عملکردی داشت؟

به گزارش خبرنگار بورس گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت برق و انرژی “پیوند گسترپارس”  با نماد “بپیوند”  یکی از عرضه‌های اولیه سال ۹۹ بود که در بازار اول فرابورس بورس عرضه شد. موضوع فعالیت این شرکت کلیه فعالیت‌های مربوط به تامین و عرضه انرژی الکتریکی از طریق خرید و احداث نیروگاه‌های تولید برق است که نماد این شرکت را در گروه “عرضه برق، گاز، بخار آبر گرم” قرار داده است.

این شرکت در تاریخ ۱۲ بهمن ۹۹ تعداد ۴۲۰۰۰۰۰۰۰ سهم معادل ۱۵ درصد از سهام خود را روانه میز معاملات کرد که در نهایت ۵.۵۷۰.۹۸۸۰ نفر با میانگین قیمت ۱هزارو ۸۵۰ تومان در این شرکت سرمایه گذاری کردند.

بر اساس اطلاعیه عرضه، هر کد بورسی می‌توانست ۱۵۰ سهم در بازه قیمتی ۱هزار و ۸۳۰ تا ۱هزارو ۸۵۰  ثبت سفارش کند که معادل حداکثر ۲۷۷ هزار تومان بوده است.

حالا بعد از گذشت تقریبا ۵ ماه از عرضه اولیه این نماد براساس اطلاعات منتشر شده در سایت مدیریت فناوری بورس تهران، قیمت پایانی این نماد در تاریخ ۲۷ اسفند ۹۹ به ۱هزار و ۴۲۸ تومان رسیده، که نشان ازاُفت ۲۲.۷۷% نسبت به روز عرضه اولیه سهام شرکت دارد. تغییراتی که می‌توانید نمودار کامل آن را در شکل زیر مشاهده کنید.

نماد

وضعیت شرکت برق و انرژی “پیوند گسترپارس”  در هشت ماه گذشته

نماد

نماد

انتهای پیام/

منبع :
‫0/5 (0 امتیاز )
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 7 =