هدف
هدف
نخ بادکنک، جان نوزاد را گرفت!

نخ بادکنک، جان نوزاد را گرفت!

نخ بادکنک، جان نوزاد را گرفت!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک نوزاد ۸ ماهه بر اثر پیچیدن نخ بادکنک به دور گردنش جان خود را از دست داد. این نوزاد که نامش «مالایزیا» قصد گرفتن بادبادک را داشت که بر اثر پیچیدن نخ به دور گردنش جان خود را از دست داد. در لحظه وقوع حادثه نوزاد در داخل تخت‌خواب خود حضور داشت و بادبادک نیز به تخت والدین او گره زده شده بود. این اتفاق در تاریخ ۲۲ فوریه سال ۲۰۲۰ رخ داد.

این اتفاق دقایقی پس از بازگشت مادر کودک «برندی هاروی» از محل کار خود به خانه‌اش در محله «سالفورد» انگلیس رخ داد. «جکنسون لامور»، شریک زندگی او نیز در همان دقایق محل کار خود را به مقصد خانه ترک کرده بود.


بیشتر بخوانید


در شب حادثه خانم هاروی پس از کمی بازی با نوزاد خود در ساعت ۱۰ شب او را در داخل تخت‌خواب خود در نزدیکی تخت خودشان تنها گذاشت و به آشپزخانه رفت. هاروی در حال آماده کردن غذا بود که با شنیدن صدای گریه فرزندش به اتاق خود مراجعه کرد. او پس از ورود به اتاق متوجه نخ بادکنک شد که به دور گردن کودک پیچیده شده بود. او بلافاصله نخ را پاره کرد و با اورژانس پزشکی تماس گرفت.

نخ بادکنک

با این حال تیم اورژانس پزشکی پس از حضور در خانه هاروی نتوانستند جان این کودک را نجات دهند و مرگ وی مورد تایید قرار گرفت. تحقیقات پلیس محلی نیز به مرگ مشکوک این کودک دلالت نداشت. پس از انجام کالبدشکافی مشخص شد مالایزیا بر اثر خفگی ناشی از پیچیده شدن نخ بادکنک به دور گردنش جانش را از دست داده است.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *