هدف
هدف
نجات معجزه‌ آسای چترباز روسی از مرگ + فیلم

نجات معجزه‌ آسای چترباز روسی از مرگ + فیلم

نجات معجزه‌ آسای چترباز روسی از مرگ + فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، پرش از داخل هواپیما یکی از بزرگترین ماجراجویی‌های ورزشی به شمار می‌رود و همیشه با ریسک‌های غیر قابل پیش بینی همراه  است، مانند اتفاقی که به تازگی برای یک چترباز محلی اهل روسیه رخ داد. این چترباز در حال پرواز در آسمان بود که ناگهان چتر او به قسمتی از دم یک هلی کوپتر گیر کرد.

در ویدئویی که پس از انتشار در فضای مجازی تبدیل به ویدئویی داغ شده این چترباز را در حالی که از هلی کوپتر آویزان است نشان می‌دهد. در این ویدئو هلی‌کوپتر در ارتفاعی پایین در حال پرواز دیده می‌شود. این در حالی است که چترباز نیز از چتر خود که به دم هلی کوپتر گیر کرده آویزان است. در این ویدئو مشاهده می‌شود که خلبان هلی‌کوپتر پس از یک دور کامل به زمین نزدیک شده و چترباز را روی زمین می‌نشاند. در این ویدئو دیده می‌شود که تعدادی از افراد برای کمک به چترباز به سمت هلی‌کوپتر می‌دوند.


بیشتر بخوانید


بنا به گزارش آژانس خبری M۲۴ این اتفاق در روستای «کاشتاک» در منطقه چیتا رخ داد. بنا به گزارش این آژانس خبری یکی از شهروندان محلی پس از دیدن این صحنه بلافاصله با پلیس تماس و از پلیس خواست تا خلبان هلی‌کوپتر نظامی را در جریان این حادثه قرار دهد. بنا به گزارش‌های منتشر شده در این حادثه به چترباز آسیبی وارد نشد.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *