هدف
هدف
نجات جان مرد در حال سقوط از بالکن در آخرین لحظه!

نجات جان مرد در حال سقوط از بالکن در آخرین لحظه!

نجات جان مرد در حال سقوط از بالکن در آخرین لحظه!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه نفسگیر نجات یک مرد در حال سقوط از بالکن ساختمانی در هند را به تصویر می‌کشد. در این اتفاق که در منطقه‌ای در ایالت کارالا هند رخ داد این مرد در معرض سقوط از بالکن قرار گرفته بود که با هوشیاری یکی از حاضران نجات یافت.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده چگونگی وقوع حادثه و همچنین نجات این مرد را نشان می‌دهد. در ابتدای ویدئو دو مرد به همراه تعدادی دیگر در حالی که در راهروی یک ساختمان در مقابل بالکن ایستاده‌اند دیده می‌شوند. لحظاتی بعد یکی از این دو مرد که به نظر می‌رسد در حال چرت زدن است ناگهان تعادل خود را از دست داده و به پایین سقوط می‌کند. در همین لحظه مردی که در کنار وی ایستاده فورا وارد عمل شده و پا‌های او را می‌گیرد. در ادامه تعدادی از حاضران به کمک این مرد شتافته و مرد حادثه دیده را به بالای بالکن منتقل می‌کنند.


بیشتر بخوانید


بنا به گزارش رسانه‌های محلی این اتفاق در یکی از شعبات بانک ایدودی در منطقه کوژیکوده ایالت کارالا رخ داد. یکی از رسانه‌های محلی هویت مرد حادثه دیده را «تهاییل میتهال بابو» اعلام کرد. بنا به این گزارش این مرد که یک کارگر روزمزدی بود برای پرداخت اقساط وام صندوق رفاه به این بانک مراجعه کرده بود.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *