هدف
هدف
ناپدید شدن جنازه فردی از قبرش

ناپدید شدن جنازه فردی از قبرش

ناپدید شدن جنازه فردی از قبرش

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، احمد محمد ابو الحسن گزارش رسمی خود را به ایستگاه پلیس الفاشن در بنی سوف ارائه کرد و اظهار داشت که در هنگام بازدید از قبر پدرش، از تخریب قسمت‌هایی از آن تعجب کرده، اما بزرگترین شگفتی ناپدید شدن جنازه پدرش، که در پایان سال ۲۰۱۸ در قبرستان به خاک سپرده شد، بود.

افسر تحقیق تخصصی پرونده گفت که پسر ارشد در اظهارات خود تأیید کرد که در حالی که او به همراه برادران کوچکترش برای دیدار از قبر پدرشان به قبرستان خانوادگی رفته بودند، از تخریب گورستان و نبود جسد پدرشان متعجب شدند.


بیشتر بخوانید


جزئیات حادثه

ابو الحسن در اظهاراتی گفت که جمعه گذشته، برای دومین سالگرد مرگ پدرش به قبرستان رفته بود او خاطرنشان کرد که وقتی به قبرستان نزدیک شدند اثرات تخریب قبر را دیدند، اما وقتی متوجه شدند جسد پدر ناپدید شده است، شوکه شدند.

وی افزود: “ما بدنبال جسد پدرم در گورستان‌های مجاور که ​​بعضی از آن‌ها باز بود، گشتیم، اما به چیزی نرسیدیم. سپس تصمیم گرفتیم گزارش این حادثه را به کلانتری ارائه دهیم تا به ما کمک کند بفهمیم چه اتفاقی افتاده، جنازه پدر من کجاست و چه کسی مسئول است. “

قبر هست و جنازه ناپدید شده است

ابو الحسن توضیح داد که قبرستانی که پدرش در آن دفن شده نزدیک به ۱۸ سال پیش توسط خانواده خریداری شد و آن‌ها هزینه آن را به طور کامل پرداخت کردند، اما خواسته‌های افراد ناشناس برای ضرورت انتقال جنازه به قبرستان جایگزین وجود داشت، اما آن‌ها این درخواست‌ها را رد کردند. وی ادامه داد: “ما از افراد ساکن در نزدیکی گورستان اطلاعاتی را به دست آوردیم که جسد پدر را به گورستان دیگری منتقل کردند، اما نمی‌دانیم کجاست. “

گفتنی است، دادستانی الفشن در استان بنی سوئف، تحقیقات گسترده‌ای را در مورد حادثه ناپدید شدن اجساد از گورستان‌های این روستا آغاز کرد و خواستار تحقیقات جنایی شده است.

قبر هست و جنازه ناپدید شده است

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *