هدف
هدف
نابودکردن خودروی میلیاردی در چند ثانیه!

نابودکردن خودروی میلیاردی در چند ثانیه!

نابودکردن خودروی میلیاردی در چند ثانیه!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، جوان ۲۰ ساله اهل سیدنی استرالیا پس از تصادف با خودروی گران‌قیمت پدرش با خوش شانسی از مرگ گریخت. این جوان که هویتش اعلام نشده پس از کوبیدن این خودروی V۸ موستانگ به تیر برق در حالی که تنها دچار جراحت سطحی از ناحیه سر و پا شده بود از این حادثه جان سالم به در برد.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی استرالیا این مرد جوان پس از وقوع این حادثه توسط افراد محلی از داخل خودرو بیرون کشیده شد. در تصاویری که منتشر شده است خسارت شدیدی را که به این خودروی ۷۰ هزار دلاری وارد شده نشان می‌دهد. بنا به این گزارش سرعت زیاد و عدم توانایی در کنترل خودرو موجب وقوع این تصادف شده است.


بیشتر بخوانید


این جوان پس از این تصادف شدید در حالی که با خوش اقبالی دچار جراحت شدید و جدی نشده بود به بیمارستان منتقل شد. این حادثه یکشنبه شب و در منطقه «مونت درویت» سیدنی رخ داد.

نابودکردن خودروی میلیاردی

پدر این جوان در گفتگو با رسانه‌های محلی گفت که این خودرو موستانگ را هفته پیش برای استفاده در جشن عروسی دخترش خریداری کرده بود. او با تاکید بر اینکه پسرش راننده مطمئنی است گفت: «او خیلی با حوصله و با احتیاط رانندگی می‌کند و رانندگی اش خیلی خوب است. او اهل سرعت نیست.»

نابودکردن خودروی میلیاردی
گفتنی است؛ در حالی که این خودروی موستانگ بیمه بوده، اما از آنجایی که رانندگی فرد ۲۰ ساله با پلاک P ممنوع است این بیمه فاقد اعتبار است. این جوان اکنون با اتهام سهل انگاری در رانندگی و همچنین رانندگی با وسیله نقلیه ممنوعه روبه رو است.

نابودکردن خودروی میلیاردی

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *