هدف
هدف
موجودی عجیب و غریب باعث ترس کاربران فضای مجازی شد

موجودی عجیب و غریب باعث ترس کاربران فضای مجازی شد

موجودی عجیب و غریب باعث ترس کاربران فضای مجازی شد

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ایزابل رایان (۱۸ ساله)، که در خانه خود در ویکتوریا، استرالیا زندگی می‌کند، متوجه شد که حیوانی ترسناک در حیاط خانه اش در حال راه رفتن است و این حیوان چیزی نبود جز گوانا، نوعی مارمولک بزرگ، که معمولاً در استرالیا و آسیای جنوب شرقی زندگی می‌کند. برخی از این گوانا‌ها حدود ۳ متر طول دارند و به همین دلیل، تعدادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی آن‌ها را به دایناسور تشبیه کردند، به ویژه اینکه اشتراک‌های بسیاری نیز بین این دو وجود دارد، اما گوانا با خزندگان متفاوت است و مثل دایناسور‌ها راه نمی‌رود.


بیشتر بخوانید


این دانشجو ویدئوی راه رفتن این حیوان را در حساب کاربری TikTok خود قرار داد و بیش از ۲ میلیون بار دیده شد. در این ویدئو نشان می‌دهد که گوانا نزدیک شیشه‌های خانه ایزابل می‌شود و همان موقع دو سگ نگهبان خانه پارس می‌کنند.

موجودی عجیب و غریب باعث ترس دختر و دیگر کاربران شد

ایزابل گفت که در ابتدا لبخند می‌زده، ولی ترسیده بوده و فکر می‌کرد که این حیوان قادر به شکستن شیشه و ورود به خانه است. در آخر، گوانا وقتی دختر استرالیایی را با حیرت تماشا کرد، دور شد و رفت. ایزابل گفت که اگرچه به حیات وحش و مشاهده حیوانات عادت دارد، اما قبلاً هرگز حیوانی به این بزرگی ندیده بود. کاربران نظرات مختلفی را برای ایزابل نوشتند و بسیاری از آن‌ها گفتند که از این حیوان ترسیده اند.

موجودی عجیب و غریب باعث ترس دختر و دیگر کاربران شد

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *