هدف
هدف
مغلوب شدن سارق توسط  راننده ۸۲ ساله!

مغلوب شدن سارق توسط راننده ۸۲ ساله!

مغلوب شدن سارق توسط راننده ۸۲ ساله!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سارقی که خودروی یک راننده سالخورده را برای سرقت انتخاب کرده بود هرگز تصور نمی‌کرد که با واکنش قهرمانانه راننده غافلگیر شود. پس از آنکه این سارق برای ربودن خودرو به این راننده ۸۲ ساله حمله ور شد به دلیل مقاومت دیدنی وی ناکام ماند.

ویدئوی ۱.۲۵ دقیقه‌ای که در یوتیوب منتشر شده است واکنش این راننده سالخورده را به تصویر می‌کشد. در ابتدای ویدئو سارق در حالی که راننده سالخورده را برای انجام سرقت خودروی او زیر نظر دارد دیده می‌شود. لحظاتی بعد این سارق به راننده نزدیک شده و پس از گرفتن اسلحه به سمت او از وی می‌خواهد تا سوپیچ خودرو را در اختیارش قرار دهد.


بیشتر بخوانید


در این ویدئو مشاهده می‌شود که مرد سالخورده ناگهان به سارق حمله ور شده و او را نقش بر زمین می‌کند. سارق که ماسک بر صورت دارد در حالی که از سرقت خودرو کاملا ناامید شده است صحنه را ترک می‌کند.

مرکز پلیس آتلانتا با انتشار این ویدئو در شرح آن نوشت: «سارق جوان قصد ربودن خودروی یک مرد ۸۲ ساله را داشت. درگیری میان این دو رخ داد و سارق که موفق به روشن کردن خودرو نشد سرانجام مجبور به فرار شد.»

این ویدئو پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفت و بسیاری شجاعت این مرد سالخورده در رویارویی با سارق مسلح را مورد تمجید قرار دادند.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *