هدف
هدف
مسابقه عجیب حمل مردان توسط زنان در نپال!

مسابقه عجیب حمل مردان توسط زنان در نپال!

مسابقه عجیب حمل مردان توسط زنان در نپال!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود؛ از ویدئو‌های آموزشی و سرگرمی گرفته تا ویدئو‌های ورزشی و حوادث. اما برخی از این ویدئو‌ها آنقدر جذاب هستند که مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند. مانند ویدئویی که برگزاری یک مسابقه جالب را در کشور نپال به تصویر می‌کشد.

در این مسابقه جالب و در عین حال عجیب گروهی از زنان شرکت کننده همسران خود را روی پشت خود حمل کردند. جایزه مسابقه به زنی اهدا می‌شد که در حالی که شوهرش روی پشت او سوار است از خط پایان عبور کند.


بیشتر بخوانید


این مسابقه در تاریخ ۸ مارس به مناسبت روز جهانی زن در دهکده «دِوگِهات» برگزار شد. بنا به گزارش یکی از رسانه‌های محلی در این مسابقه ۱۶ زوج شرکت داشتند که باید مسافت ۱۰۰ متری را طی می‌کردند. در ویدئوی منتشر شده تلاش زنان محلی شرکت کننده برای رسیدن به خط پایان را نشان می‌دهد.

یکی از برگزارکنندگان این مسابقه در گفتگو با رسانه‌ها گفت: هدف ما با برگزاری این مسابقه در روز جهانی زن ارسال این پیام به جامعه بود که زنان نیز همپای مردان در به دوش کشیدن بار مسئولیت‌های زندگی سهیم بوده و وظایف خود را به درستی انجام می‌دهند.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *