هدف
هدف
مسابقه الاغ سواری در اتوبان شلوغ!

مسابقه الاغ سواری در اتوبان شلوغ!

مسابقه الاغ سواری در اتوبان شلوغ!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود، از ویدئو‌های سرگرمی و ورزشی گرفته تا ویدئو‌های حوادث. اما برخی از این ویدئو‌ها پس از انتشار تبدیل به ویدئو‌های داغ و پربازدید می‌شوند، مانند ویدئوی مسابقه خرسواری در یکی از اتوبان‌های پاکستان!

احتمالا اگر از شما سوال شود که سریع‌ترین حیوانات کدامند، خر نمی‌تواند جزو ۱۰ حیوان اول و حتی ۵۰ حیوان در فهرست شما قرار بگیرد. اما در ویدئوی منتشر شده یک خربارکش با سرعتی باورنکردنی در حال دویدن در اتوبان دیده می‌شود.


بیشتر بخوانید


این ویدئو که اولین بار در سال ۲۰۱۹ منتشر شد به تازگی نیز پس از بازنشر مورد توجه کاربران قرار گرفت. این ویدئو اخیرا در یکی از صفحه‌های فیسبوک منتشر شده است. در شرح این ویدئو آمده: «قدرت دوندگی اسب‌ها را فراموش کنید، به قدرت خر‌ها توجه کنید.»

این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۲.۵ میلیون بیننده داشته است. در این ویدئو در حالی که دو مرد در عقب گاری نشسته اند این خر با سرعتی بسیار زیاد در اتوبان می‌دود. در حالی که یکی از این دو مرد افسار خر را در دست دارد، نفر دیگر نیز در نزدیکی او روی گاری دیده می‌شود. در ادامه می‌توانید این ویدئوی عجیب را تماشا کنید.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
‫0/5 (0 امتیاز )
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =