هدف
هدف
مرد چینی که قانون جاذبه زمین را به راحتی آب خوردن نقض می‌کند

مرد چینی که قانون جاذبه زمین را به راحتی آب خوردن نقض می‌کند

مرد چینی که قانون جاذبه زمین را به راحتی آب خوردن نقض می‌کند

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مرد چینی به نام «وان اکون» با انجام حرکتی فوق العاده جذاب و خیره کننده نشان داد که قانون جاذبه زمین را می‌شود به راحتی زیر پا گذاشت و از اهمیت آن کاست.

این مرد در حرکتی معجزه آسا، قوانین جاذبه را از بین برد، زیرا او چندین شیء را روی هم قرار می‌دهد و با محاسبه تعادل دقیق آنان مانع از افتادن آن‌ها و جذب نیروی زمین می‌شود. او حتی می‌گوید که این اشیاء لزوما کوچک و سبک نیستند و می‌تواند علاوه بر این از چکش، دوچرخه و حتی صندلی استفاده کند.

این مرد گفت: در ابتدا من مهارت‌های متعادل سازی را با افزایش تعداد اشیاء یاد گرفتم سپس شروع به استفاده از آب و افراد برای ساخت اهرام خود کردم.


بیشتر بخوانید


او می‌گوید که مشکل باید به تدریج افزایش یابد و در آینده دوست دارد یک کار عالی انجام دهد و در بسیاری از موارد با استفاده از فن آوری‌های جدید خود به برقراری تعادل در اشیاء بپردازد.

گرانش یا جاذبه، یک پدیدهٔ طبیعی است که در آن همهٔ اجسام دارای جرم یکدیگر را جذب می‌کنند. به‌طور کلاسیک، گرانش یکی از چهار نیروی اصلی شمرده می‌شود که از همه ضعیف‌تر است از این رو در فرایند‌های ریز-مقیاس که نیرو‌های دیگر حضور فعال دارند، اثر گرانش کاملاً از بین می‌رود.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *