هدف
هدف
لحظه وحشتناک حمله کوسه به ماهیگیر!

لحظه وحشتناک حمله کوسه به ماهیگیر!

لحظه وحشتناک حمله کوسه به ماهیگیر!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه وحشتناک حمله کوسه به دو ماهیگیر محلی در یکی از جزایر استرالیا را به تصویر می‌کشد. «کِین» و «جاش هوتچینز» در سواحل جزایر کوکوس استرالیا مشغول ماهیگیری بودند که ناگهان با حمله یک کوسه مواجه شدند.

ویدئویی که توسط یکی از این دو ماهیگیر تهیه شده این صحنه دلهره آور را نشان می‌دهد. در این ویدئو در حالی که جاش کمی جلوتر از کین و مشغول ماهیگیری است ناگهان با حمله کوسه مواجه می‌شود. در این ویدئو این حیوان چند بار در اطراف این ماهیگیر حرکت کرده و به پا‌های او حمله می‌کند. در این ویدئو مشاهده می‌شود که جاش با پریدن به اطراف و با کمک قلاب خود تلاش می‌کند از حمله کوسه جان سالم به در ببرد.


بیشتر بخوانید


صدای کین شنیده می‌شود که با دیدن این صحنه وحشتناک خطاب به جاش فریاد می‌زند: «بیرون بیا، از آنجا بیرون بیا.» بنا به گزارش رسانه‌های محلی استرالیا در این حادثه به هیچ یک از دو ماهیگیر آسیبی وارد نشد. این ویدئو پس از انتشار در توئیتر مورد توجه کاربران قرار گرفت و تاکنون نزدیک به ۸ هزار بیننده داشته است.

انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «استرالیا؛ جایی که حیات وحش تلاش می‌کند تا شما را طعمه خود کند.»

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *