هدف
هدف
لحظه هولناک سقوط کودک از بالکن طبقه دوازدهم آپارتمان! (۱۴+)

لحظه هولناک سقوط کودک از بالکن طبقه دوازدهم آپارتمان! (۱۴+)

لحظه هولناک سقوط کودک از بالکن طبقه دوازدهم آپارتمان! (۱۴+)

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اقدام به موقع و قهرمانانه راننده پیک ویتنامی برای نجات جان یک کودک خردسال که از بالکن آپارتمان به پایین سقوط کرد، در رسانه‌ها خبرساز شد. «نِگویِن نگوک مانه» ۳۱ ساله در آپارتمانی در انتظار تحویل یک بسته بود که ناگهان صدای گریه کودک توجه‌اش را جلب کرد. در حالی که آقای مانه در ابتدا گریه کودک را طبیعی تلقی کرد، اما ناگهان با شنیدن صدای فریاد‌های همسایگان با صحنه‌ای وحشتناک روبه رو شد.

او پس از بیرون بردن سرش از پنجره در لبه بالکن طبقات فوقانی کودک آویزانی را دید که در معرض سقوط قرار گرفته بود. این راننده بلافاصله وارد عمل شد و از دیوار ۶ فوتی‌ای که حائل میان او و ساختمانی که کودک از آن آویزان بود، بالا رفت. آقای مانه در این باره گفت: «طبق تخمین من کودک می‌بایستی روی سقف محلی که محل نصب ژانراتور‌های الکتریکی مجمتع بود فرود می‌آمد؛ بنابراین تلاش کردم تا بالای آن سقف بروم.»


بیشتر بخوانید


او تلاش کرد خود را به روی سقف برساند، اما تعادل خود را از دست داد و به سمت راست سقف لغزید. با این حال او به طرزی باورنکردنی در محل دقیق فرود این دختر خردسال قرار گرفت و این کودک در آغوش او فرود آمد. مدت زمان این حادثه در مدت کمتر از دو دقیقه رخ داد. پس از این اتفاق دختر بچه که حالا زنده مانده بود به بیمارستان منتقل شد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی ویتنام این کودک دچار دررفتگی مفصل ران شده و آسیب دیگری به او وارد نشده است. در همین حال آقای مانه نیز که از ناحیه بازو دچار پیچ خوردگی شد، تحت مداوا قرار گرفت.

انتشار این ویدئو در شبکه‌های مجازی مورد استقبال و توجه کاربران قرار گرفت و بسیاری شهامت این راننده را مورد تحسین قرار دادند. با این حال این راننده انسان‌دوست در مصاحبه با یکی از رسانه‌های ویتنام گفت که خود را قهرمان نمی‌داند و فقط قصد داشت تا یک کار خوب انجام دهد.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *