هدف
هدف
لحظه شلیک به پسر ۱۲ ساله ربوده شده در خیابان

لحظه شلیک به پسر ۱۲ ساله ربوده شده در خیابان

لحظه شلیک به پسر ۱۲ ساله ربوده شده در خیابان

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، پلیس میامی آمریکا جستجو‌های خود را برای دستگیری مردی که اقدام به ربودن، اذیت و آزار و سپس شلیک گلوله به یک پسر ۱۲ ساله کرده آغاز کرده است. بنا به گزارش رسانه‌های محلی این پسر در ساعت ۲ بامداد در حال پیاده روی در «برونسویلا» در شمال شرقی میامی بود که توسط یک راننده ربوده شد. این مرد مهاجم که هویتش هنوز مشخص نشده پسر را با تهدید سوار خودروی خود کرده و متواری شد.

این مرد سپس به نوجوان در داخل خودرو شلیک و او را در کنار سطل زباله رها کرد. یک رهگذر محلی دوچرخه سوار که فریاد‌های این پسر توجه‌اش را جلب کرده بود به کمک وی شتافته و بلافاصله با پلیس و اورژانس پزشکی تماس گرفت. این اتفاق اوایل صبح روز شنبه رخ داد.

جانی در گفت‌وگو با Local ۱۰ گفت: «این پسر فریاد می‌کشید، یک نفر به من کمک کند، کمک کنید لطفا. من پسر را به داخل فروشگاه بردم و با پلیس تماس گرفتم. او در ابتدا هوشیار بود، اما بعد روی زمین افتاد و گفت که مورد آزار قرار گرفته است.»


بیشتر بخوانید


در ویدئویی که منتشر شده است این پسر را در حالی که با چهره‌ای خون آلود در کنار سطل زباله ایستاده و سپس روی زمین سقوط می‌کند نشان می‌دهد. لحظاتی بعد مرد دوچرخه سوار از دوچرخه پیاده شده و به او کمک می کند.

پس از حضور پلیس در محل حادثه این پسر در حالی که وضعیتش وخیم بود به بیمارستان منتقل شد. هنوز هویت قربانی توسط پلیس اعلام نشده است. پلیس از شهروندان محلی برای شناسایی و دستگیری مرد مهاجم که سوار بر یک خودروی سدان مشکی رنگ شاسی بلند بوده درخواست کمک کرده است.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *