هدف
هدف
لحظه دلهره آور سقوط کودک در وسط چهارراه

لحظه دلهره آور سقوط کودک در وسط چهارراه

لحظه دلهره آور سقوط کودک در وسط چهارراه

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است صحنه نفسگیر سقوط یک کودک از خودرو را در یکی از خیابان‌های هند به تصویر می‌کشد. در این حادثه که مکان دقیق آن هنوز مشخص نشده این کودک پس از سقوط از خودروی در حال حرکت در چهارراهی شلوغ با خوش شانسی از مرگ گریخت.

ویدئویی که توسط دوربین‌های خیابان شده چگونگی وقوع این حادثه و نجات کودک را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که پس از سبز شدن چراغ و حرکت خودرو‌ها ناگهان این کودک خردسال از عقب یکی از خودرو‌ها روی زمین سقوط می‌کند. این ویدئو نشان می‌دهد که رانندگان هوشیار بلافاصله با دیدن کودک خودروهای خود را متوقف کرده و کودک پس از بلندشدن از روی زمین به سمت خودرویی که از آن سقوط کرده حرکت می‌کند.


بیشتر بخوانید


این ویدئو نشان می‌دهد که والدین کودک نیز از خودروی مذکور پیاده شده و به کمک کودک خود می‌شتابند. در این حادثه در حالی که این کودک تنها دچار جراحت سطحی شد از خطری که جانش را تهدید می‌کرد، گریخت.

این ویدئو پس از انتشار در توئیتر تبدیل به ویدئویی داغ شد و تاکنون ده‌ها هزار بینننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «چه صحنه نفسگیری! خدا رو شکر که به این کودک آسیب جدی وارد نشد.»

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *