هدف
هدف
لحظه دلهره‌آوری که توسط دوربین اتاق یک دختربچه ضبط شد +عکس

لحظه دلهره‌آوری که توسط دوربین اتاق یک دختربچه ضبط شد +عکس

لحظه دلهره‌آوری که توسط دوربین اتاق یک دختربچه ضبط شد +عکس

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدیوی تکان دهنده TikTok نشان می‌دهد، یک کودک دراتاق خوابش  در حالی که مادرش را فریاد می‌زند ، به زیر تخت کشیده می‌شود. پدر او، جاش دین، کلیپی از تصاویر ضبط شده توسط دوربین اتاق خواب دختر کوچکش که درست قبل از نیمه شب ضبط شده را به اشتراک گذاشت. به تصور او این تصویر یک شبح است.


بیشتر بخوانید


در این ویدئو دیده می‌شود که ساعت ۲۳:۳۷، کودک نوپا از رختخواب بلند می‌شود، به سمت پایین تختش می‌رود و به زیر آن سرک می‌کشد. او که ناگهان ترسیده به نظر می‌رسد، شروع به گریه می‌کند و چندین بار مادرش را فریاد می‌زند و در همین حال کم کم پاهایش هم ناپدید و کاملا به زیر تخت کشیده می‌شود.

اتفاقی وحشتناک در اتاق خواب یک کودک

اتفاقی وحشتناک در اتاق خواب یک کودک

پدر این کودک با اشتراک گذاری این کلیپ در صفحه اجتماعی خود اظهار می‌کند: “دخترم را زیر تخت می‌کشانند. همسرم فکر می‌کند که او خودش به زیر تخت خزیده است، اما به وضوح دیده می‌شود که توسط چیزی او را می‌بلعد! ” گفته می‌شود ویدئوی منتشر شده توسط پدر کودک آن هم با چنین مضمونی فقط در طی یک روز حدود ۸ میلیون بار مشاهده شده و بیش از ۹۰۰هزار لایک و ۳۳هزار نظر داشته است.

پدری که تصاویری نگران کننده از اتاق دخترش را منتشر کرد

در میان این نظرات، کاربری نوشته بود: “فقط کلیدهای خانه را به شبح بده و از این خانه برو!”. شخص دیگری نوشت: “حتما او ترسیده بود و گریه می‌کرد و فقط می‌خواست با خزیدن به زیر تخت جای امنی را پیدا کند چون راه دیگری نداشت.”
بسیاری هم نگران او شدند: “ای وای ، الان حال او خوب است؟” “مگر همسرت صدای او را نمی‌شنود؟ بچه ترسیده و برای صدا زدن مادرش فریاد می کشد. خیلی دلم برایش سوخت. “

اتفاقی وحشتناک در اتاق خواب دختربچه

در حالی که به نظر می‌رسید بسیاری از بینندگان یک شبح را در این ماجرا دخیل می‌دانند اما عده‌ای هم حاضر نشدند این دست از اتفاقات و وجود موجودات ماورا الطبیعه را باور کنند. یکی از کاربران نوشت: شاید این کودک خودش به زیر تخت رفته و به دنبال یک اسباب بازی است و بعد گریه کرد چون کسی به کمکش نیامد و اون نمی‌دانست چگونه از زیر تخت خارج شود. 

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *