هدف
هدف
قیمت گذاری منطقی محصولات کشاورزی راهکاری برای رفع مانع زدایی
تولید

قیمت گذاری منطقی محصولات کشاورزی راهکاری برای رفع مانع زدایی تولید

قیمت گذاری منطقی محصولات کشاورزی راهکاری برای رفع مانع زدایی
تولید

علی خان محمدی مدیر عامل مجمع ملی نخبگان کشاورزی در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص نامگذاری سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: علی رغم تلاش های فراوان، شعار سال گذشته محقق نشد که امسال بنابه تاکید رهبری، موانع تولید باید رفع شود تا شعار سال تحقق یابد.

وی افزود: تازمانیکه موانع تولید رفع نشود، جهش تولید بوجود نمی آید؛ بنابر این مسئولان برای تحقق شعار سال باید تدابیر ویژه ای به کارگیرند تا با حمایت همه جانبه از تولید و رفع موانع پیش رو به اهداف مد نظر دست یابیم.

خان محمدی ادامه داد: با توجه به تاکید رهبری مبنی بر حمایت از تولید، امیدواریم شعار امسال برگرفته از سال قبل باشد تا تحول در بخش کشاورزی ایجاد شود.

مدیر عامل مجمع ملی نخبگان کشاورزی قیمت گذاری منطقی محصولات کشاورزی را راهکاری مناسب رفع مانع زدایی برشمرد و گفت: قیمت گذاری محصولات کشاورزی باید به گونه ای باشد که کشاورز رغبت به تولید داشته باشد چرا که موانع سد راه تولید منجر به ایجاد ضایعات محصولات کشاورزی می شود.

وی در پایان تصریح کرد: بهادادن به تولید و تولیدکننده، رفع موانع و ایجاد حرکت جهشی، بهره بردار را نسبت به آینده تولید دلگرم می کند.

انتهای پیام/

منبع :
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *