هدف
هدف
فریب پلیس برزیل با استفاده از یک مانکن!

فریب پلیس برزیل با استفاده از یک مانکن!

فریب پلیس برزیل با استفاده از یک مانکن!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، با شیوع گسترده ویروس کرونا در جهان بسیاری از دولت‌ها اقدام به اِعمال محدودیت‌های کرونایی از جمله منع عبور و مرور، تعطیلی ادارات، مدارس، فروشگاه‌ها کردند. با این حال برخی شهروندان معترض به این محدودیت‌ها در نقاط مختلف جهان به خیابان آمده و دست به اعتراض زدند.

به تازگی فریب پلیس برزیل توسط یکی از شهروندان این کشور در اعتراض به اعمال محدودیت کرونایی خبرساز شده است. این شهروند برزیلی که هنوز هویتش مشخص نشده است با قرار دادن یک مانکن در ساحل «باکسادا سانتیستاس» واقع در شهر سائوپائولو اقدام به فریب پلیس کرد.

بنا به گزارش Estado De Guards پلیس گارد ساحلی در حالی که تصور می‌کرد یک زن محلی در ساحل دریا حضور دارد به سمت وی حرکت کرده، اما متوجه می‌شود که در واقع یک مانکن است. ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده نشان می‌هد که پلیس گارد ساحلی برزیل در حالی که تصور می‌کند یک زن بدون ماسک در ساحل حضور دارد به سمت آن حرکت کرده، اما فریب می‌خورد.


بیشتر بخوانید


پس از داغ شدن این ویدئو پلیس برزیل جستجو‌های خود را برای شناسایی فرد پنهان در پشت پرده این ماجرا را آغاز کرد. بنا به گزارش‌های اولیه پلیس با استفاده از دوربین‌های مداربسته این فرد را شناسایی کرده است. پلیس هویت این فرد را «مائورِسیو ویرا ایزومی» اعلام کرده است. بنا به این گزارش آقای ایزومی ممکن است به دلیل فریب پلیس به یک ماه تا یک سال زندان محکوم شود.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *