هدف
هدف
غافلگیری عجیب دو خواهر پس از ۹ سال همکاری در یک رستوران!

غافلگیری عجیب دو خواهر پس از ۹ سال همکاری در یک رستوران!

غافلگیری عجیب دو خواهر پس از ۹ سال همکاری در یک رستوران!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، دو دختر که برای کمک هزینه تحصیلی در یک رستوران کار می‌کردند به صورت اتفاقی پس از ۹ سال متوجه شدند که با یکدیگر خواهر هستند.

کاساندرا مدیسون و جولیا تنتی گفتند که آن‌ها برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ برای کار در رستوران آمریکایی نیوهاون با یکدیگر دیدار کردند و به دلیل خالکوبی جمهوری دومنیکن و ارتباط آن‌ها با فرزندخواندگی به سرعت دوست صمیمی شدند.

این دو دختر اعلام کردند که آن‌ها به نسبت خویشاوندی خود مشکوک بودند، اما اسناد فرزندخواندگی، امکان خواهران بیولوژیکی را برای آن‌ها غیرممکن ساخته بود، اما چندی بعد متوجه شدند این اسناد نادرست است. مدیسون تایید کرد که دو سال پیش با خانواده بیولوژیکی خود ارتباط برقرار کرده است و فقط اخیراً از طریق پدرش متوجه شده که این خانواده دختر دیگری نیز دارد و اتفاقا فرزندخوانده آن‌ها شده است.


بیشتر بخوانید


این خانواده پس از انجام آزمایش DNA دریافتند که مدیسون و تنتی خواهر هستند و ۷ خواهر و برادر دیگر نیز دارند که از سوی پدر و مادرشان از بدو تولد بزرگ شده‌اند. در واقع این خانواده چندین فرزند را به سرپرستی قبول کرده و آنان را بزرگ می‌کنند و از این کار خود بسیار خوشحال هستند.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
‫0/5 (0 امتیاز )
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 16 =