هدف
هدف
عاقبت گرفتن عکس سلفی با بز!

عاقبت گرفتن عکس سلفی با بز!

عاقبت گرفتن عکس سلفی با بز!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، با فراگیرشدن تلفن‌های همراه هوشمند، یکی از محبوب‌ترین کارایی این تلفن‌ها امکان ثبت تصاویر سلفی است. به همین دلیل افراد در مکان‌ها و موقعیت‌های مختلف اقدام به گرفتن عکس‌ها و ویدئو‌های سلفی می‌کنند که البته برخی اوقات با حوادث غیرمنتظره نیز همراه است، مانند حمله حیوانات به سلفی گیرنده!

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است موقعیتی مشابه را برای یک زن جوان هنگام گرفتن سلفی با بز نشان می‌دهد. این زن که هویتش مشخص نشده قصد تهیه ویدئوی سلفی با این حیوان را داشت که ناگهان مورد حمله آن قرار گرفت.

در ابتدای این ویدئو این زن در حالی که تلفن همراهش را در مقابل خود گرفته در حال تهیه ویدئوی سلفی با بز دیده می‌شود. لحظاتی بعد این حیوان به سمت این زن حرکت کرده و تلاش می‌کند به او حمله کند. در این ویدئو مشاهده می‌شود که دو بار حمله این حیوان ناتمام می‌ماند، اما در مرتبه سوم به شدت به این زن حمله کرده و او را نقش بر زمین می‌کند.


بیشتر بخوانید


این در حالی است که این زن با توجه به بسته بودن بز با طناب هرگز تصور نمی‌کرد که از پشت سر مورد حمله آن قرار بگیرد. هنوز محل دقیق تهیه این ویدئو مشخص نشده، اما گفته می‌شود یکی از مناطق هندوستان بوده است.

این ویدئو پس از انتشار در فضای مجازی مورد توجه کاربران قرار گرفت و تاکنون بیش از ۴۵۷ هزار بیننده داشته است. در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *