هدف
هدف
ضررهای هنگفتی که یک کودک به مادرش زده است!

ضررهای هنگفتی که یک کودک به مادرش زده است!

ضررهای هنگفتی که یک کودک به مادرش زده است!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، بر کسی پوشیده نیست که کودکان کم سن و سال با توجه به اقتضای سن خود بازیگوش هستند و با شیطنت‌های گاه و بیگاه برای والدین خود دردسر ایجاد می‌کنند. با این حال اگر بشنوید کودک بازیگوشی با خودکار روی مبل خط خطی یا تمام صورت خود را با غذای داخل بشقاب کثیف کرده، شاید زیاد تعجب نکنید.

اما شاید شنیدن این خبر که یک کودک بازیگوش از زمان راه رفتن خود در ۱۰ ماهگی تاکنون به بیش از ۱۲ تلویزیون آسیب وارد کرده، دو بار با بازکردن شیر‌های حمام و پوشاندن سوراخ کف آن خانه را غرق آب کرده و حتی تا آتش زدن خانه نیز پیش رفته برایتان کمی تعجب برانگیز باشد.


بیشتر بخوانید


«شیاما آندروود»، اهل «نورتهمپتون» مادر ۳۵ ساله این کودک که اکنون ۳ سال دارد مدعی است از زمانی که پسرش «جکسون کارتر» در سن ۱۰ ماهگی شروع به راه رفتن کرد نتوانسته است چشم از او بردارد. خانم آندروود که صاحب ۳ فرزند دیگر است می‌گوید جکسون تاکنون بیش از ۶۰۰۰ یورو به خانواده ضرر وارد کرده است.

ضررهای هنگفت

از شکستن ۱۲ تلویزیون گرفته تا واژگونی گلدان گل و پخش کردن گل و لای در تمام خانه. آندروود در این باره گفت: «فکر می‌کنم ظرف ۱۸ ماه گذشته ما ۱۲ تلویزیون خریداری کردیم. جکسون یا آن‌ها را روی زمین انداخت یا با پرتاب اشیاء به شیشه تلویزیون‌ها آسیب وارد کرد. همین هفته پیش چیزی نمانده بود با قرار دادن عروسک خود روی گاز خانه را به آتش بکشد. من مشغول آماده کردن ناهار بودم که ناگهان متوجه شعله‌های آتش در آشپزخانه شدم.»

ضررهای هنگفت

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
‫0/5 (0 امتیاز )
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =