هدف
هدف
صحنه وحشتناکی که زن خون آشام در خیابان رقم زد!

صحنه وحشتناکی که زن خون آشام در خیابان رقم زد!

صحنه وحشتناکی که زن خون آشام در خیابان رقم زد!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، زن کنیایی با کشتن سه مرد و مکیدن خون آن‌ها صحنه‌ای وحشتناک را در وسط خیابانی در این کشور رقم زد. در این حادثه که بعدازظهر روز چهارشنبه رخ داد شاهدان عینی تلاش کردند تا این زن مهاجم را از پای درآوردند. این اتفاق در منطقه «سا اِمبایا» نایروبی، پایتخت کنیا رخ داد. هویت زن مهاجم «مارگارت وانگاری» اعلام شده است.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی کنیا این زن در ابتدا با یکی از مردان که گفته می‌شود دوست او بوده درگیر شد و پس از کشتن این مرد با کارد آشپزخانه دو مرد دیگر را نیز از پای درآورد. دو قربانی دیگر شاهدان عینی‌ای بودند که به کمک قربانی اول آمده بودند. این زن پس از کشتن هر سه قربانی در عملی وحشتناک اقدام به مکیدن خون آن‌ها از کف خیابان کرد.


بیشتر بخوانید


رئیس پلیس محلی نایروبی به یکی از رسانه‌های محلی گفت: «شاهدان عینی این زن را در حالی که مشغول مکیدن خون قربانیان بود مشاهده کردند. افراد محلی خشمگین این زن را تعقیب و قصد کشتن او را داشتند. با این حال ماموران پلیس بلافاصله در محل حادثه حاضر شده و این زن را دستگیر کردند.»

صحنه وحشتناک

هنوز علت درگیری این زن با دوستش مشخص نشده و تحقیقات پلیس در این باره ادامه دارد. همچنین هنوز هویت قربانیان این حادثه توسط پلیس اعلام نشده است. تحقیقات پلیس محلی کنیا در مورد این جنایت هولناک ادامه دارد.

صحنه وحشتناک

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *