هدف
هدف
صحنه باورنکردنی اقدام سگ برای نجات صاحبش!

صحنه باورنکردنی اقدام سگ برای نجات صاحبش!

صحنه باورنکردنی اقدام سگ برای نجات صاحبش!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، بدون شک سگ‌ها وفادارترین حیوان به انسان بر روی کره زمین به شمار می‌روند و این حیوانات همواره در موقعیت‌های مختلف  وفاداری خود را به اثبات رسانده اند. اتفاقی که به تازگی در یکی از مناطق کشور کانادا رخ داده است درستی این ادعا را اثبات می‌کند.

در این حادثه یگ سگ پس از سقوط صاحب مبتلا به صرع خود در کنار خیابان با ایستادن در وسط جاده تلاش کرد تا جان وی را نجات دهد. در ویدئویی که پس از انتشار در توئیتر تبدیل به ویدئویی داغ شده است مشاهده می‌شود که این حیوان پس از افتادن صاحب بیمارش در کنار خیابان، برای نجات جان او خودرو‌ها را متوقف می‌کند.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است لحظه وقوع این حادثه و واکنش این سگ قهرمان را به تصویر می‌کشد. در ابتدای ویدئوی منتشر شده این سگ به همراه صاحبش در کنار خیابان مشغول قدم زدن دیده می‌شوند. لحظاتی بعد ناگهان صاحب این سگ روی زمین سقوط می‌کند. این حیوان با دیدن این صحنه طنابی را که به گردن خود و در دست صاحبش است می‌کشد تا بلکه بتواند جان وی را نجات دهد. لحظاتی بعد این سگ در وسط جاده ایستاده و توجه رانندگان عبوری را به خطری که جان صاحبش را تهدید کرده جلب می‌کند.


بیشتر بخوانید


«درایدن اُتوِی»، راننده‌ای که با دیدن این سگ در وسط خیابان خودروی خود را متوقف کرد در این باره گفت: «واقعا تاثیرگذار بود، این سگ جلوی ماشین مرا گرفت تا به صاحبش کمک کنم.»

این ویدئوی ۱۵ ثانیه‌ای از زمان انتشار در توئیتر تاکنون بیش از ۱.۳ میلیون بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری از کاربران عمل قهرمانانه این حیوان را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «با دیدن این ویدئو اشک در چشمانم جمع شد، سگ‌ها به راستی وفادارترین حیوان روی زمین هستند.»

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
‫0/5 (0 امتیاز )
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =