هدف
هدف
صحنه ای از وقوع یک سرقت عجیب در آمریکا!

صحنه ای از وقوع یک سرقت عجیب در آمریکا!

صحنه ای از وقوع یک سرقت عجیب در آمریکا!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود؛ از ویدئو‌های آموزشی و سرگرمی گرفته تا ویدئو‌های حوادث و ورزشی. اما برخی از این ویدئو‌ها بلافاصله توجه کاربران را به خود جلب کرده و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند، مانند ویدئوی صحنه یک سرقت در مقابل درب خانه‌ای در تگزاس!

این ویدئو وقوع سرقتی عجیب در مقابل خانه‌ای در منطقه «هوستون» تگزاس را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو یک زن با حالتی سراسیمه به سمت درب خانه دویده و بسته یا پاکت در مقابل درب خانه را به سرقت می‌برد. در ویدئو مشاهده می‌شود زن در حالی که حتی کفش به پا ندارد با سرعتی زیاد ناگهان در مقابل این خانه حاضر شده و پس از سرقت بسته، پا به فرار می‌گذارد.


بیشتر بخوانید


هنوز ماهیت بسته به سرقت رفته توسط این زن مشخص نیست، اما با توجه به فیلم منتشر شده به نظر می‌رسد یک بسته پستی رهاشده در مقابل درب خانه بوده است. پس از انتشار و داغ شدن این ویدئو در توئیتر، پلیس محلی هوستنون از جستجو‌های خود برای شناسایی و یافتن این سارق خبر داد. پلیس هنوز سرنخی از این سارق به دست نیاورده است. تحقیقات پلیس در این باره ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *