هدف
هدف
سقوط درخت، جان مرد جوان را گرفت

سقوط درخت، جان مرد جوان را گرفت

سقوط درخت، جان مرد جوان را گرفت

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سقوط درخت مرگ یک مرد محلی در انگلیس را رقم زد. «رایان اُکارول» ۲۵ ساله به همراه همسر و برادر ۱۱ ساله‌اش در چادر مسافرتی حضور داشتند که ناگهان یک درخت روی چادر آن‌ها سقوط کرد. این اتفاق در پارکی در محله «تِهیدی کانتی» واقع در منطقه کورنوال رخ داد.

در لحظه وقوع حادثه همسر و برادر قربانی نیز در داخل چادر حضور داشتند، اما به آن‌ها آسیبی وارد نشد. با این حال قربانی که با فرود این درخت حدودا ۶ متری روی سرش دچار جراحت شدید شده بود جانش را از دست داد.


بیشتر بخوانید


رایان که یک تاجر محلی بود به همراه همسر «استفانی لیل سانچز» و برادرش «نیک» برای گذراندن تعطیلات به این پارک رفته بودند. آن‌ها پس از رسیدن به این پارک در ساعت ۱۱ شب تصمیم گرفتند تا چادر درختی خود را روی سه درخت دقیقا در یک مسیر پیاده روی در نزدیک پارکینگ دایر کنند.

سقوط درخت

آن‌ها با استفاده از نور چراغ قوه تلفن همراه این چادر را راه اندازی کردند که همین مسئله موجب شد تا رصد مقاومت سه درخت انتخاب شده برای نصب چادر به خوبی انجام نشود. با این حال برادر ۱۱ ساله قربانی تلاش کرد تا به او کمک کند، اما تلاش او و همچنین تیم اورژانس پزشکی برای نجات جان رایان بی نتیجه ماند و او در محل حادثه جان سپرد.

سقوط درخت

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *