هدف
هدف
زندگی مخفیانه یک مرد با جسد مومیایی شده برادرش!

زندگی مخفیانه یک مرد با جسد مومیایی شده برادرش!

زندگی مخفیانه یک مرد با جسد مومیایی شده برادرش!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک مرد اکراینی که به مدت چند ماه با جنازه مومیایی شده برادرش زندگی می‌کرد توسط پلیس این کشور بازداشت شد. «والِری» ۵۲ ساله که از تنهایی وحشت داشت پس از مرگ برادرش، جنازه او را در خانه مومیایی کرده و در اتاق خواب خود نگهداری می‌کرد. «آندری» ۴۲ ساله بر اثر سکته قلبی جان خود را از دست داده بود.

برادر بزرگتر او بدون اعلام این خبر به اقوام و خویشاوندانش و خودداری از دفن جنازه آن را به صورت مومیایی در خانه نگهداری می‌کرد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی اکراین این مرد رفتاری مشابه با جسد برادرش دقیقا شبیه به زمان زنده بودن او داشت، بطوری که با جنازه حرف می‌زد. جسد آندری در خانه‌ای در شهر «نووموسکوسک» اکراین پیدا شد.


بیشتر بخوانید


پلیس در شرح چگونگی کشف جنازه در خانه این مرد گفت که از طریق همسایگان و پس از ابراز نگرانی آن‌ها مبنی بر مفقود شدن طولانی مدت قربانی در جریان آن قرار گرفته است.

زندگی مخفیانه

«آلبینا»، یک زن محلی و از همسایگان این مرد در این باره گفت: «وقتی وارد خانه او شدیم بوی تعفن وحشتناکی به مشام ما می‌رسید. یک شکل انسانی روی کاناپه دراز کشیده بود. وقتی اسکلت را کنار زدیم، انسان تقریبا تجزیه شده‌ای را دیدیم.»

زندگی مخفیانه

بنا به گفته پلیس در کالبدشکافی جسد آثاری از خشونت که دال بر قتل این مرد باشد  پیدا نشد. گفتنی است؛ تحقیقات پلیس محلی اکراین در این باره ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
‫0/5 (0 امتیاز )
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =