هدف
هدف
ریسک ماموران جنگلبانی برای رهاکردن توله شیر از تله! +فیلم

ریسک ماموران جنگلبانی برای رهاکردن توله شیر از تله! +فیلم

ریسک ماموران جنگلبانی برای رهاکردن توله شیر از تله! +فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده لحظه‌ای را که ماموران جنگلبانی محلی در ایالت گجرات هند با شکار یک توله شیر جان خود را در معرض خطر قرار دادند، نشان می‌دهد. این ویدئو که توسط «رامش پاندی»، مامور ارشد جنگلبانی هند منتشر شده گروهی از ماموران را در حال خارج کردن این توله شیر از دام نشان می‌دهد. این اتفاق در منطقه «راجولو» در ایالت گجرات رخ داد.

آقای پاندی با انتشار این ویدئو در توئیتر نوشت: «ماموران جنگلبانی با شنیدن صدای غرش، متوجه شدند که یک توله شیر در تله گرفتار شده است. این توله ماده بود و بقیه توله شیر‌ها در نزدیکی محلی که او به دام افتاده بود حضور داشتند. این ماموران برای رهاکردن این توله، جان خود را به خطر انداختند. درود بر ماموران جنگلبانی وظیفه شناس هند»


بیشتر بخوانید


این ویدئو پس از انتشار در توئیتر توجه کاربران را به خود جلب کرد و تاکنون بیش از ۲۸ هزار بیننده داشته است. بسیاری از کاربران توئیتر شجاعت این ماموران جنگلبانی برای نجات این توله شیر را مورد تمجید قرار دادند.

گفتنی است؛ در حالی گرفتار شدن این توله شیر در تله خبرساز شد که این تله‌ها توسط ماموران جنگلبانی هند برای گرفتارکردن حیوانات وحشی‌ مانند پلنگ یا ببر برای جلوگیری از ورود آن‌ها به مناطق مسکونی و حمله به افراد محلی نصب می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *