هدف
هدف
رکوردشکنی تازه رمز ارزها/ بیت کوین می‌تواند تا ۷۰ هزار دلار
اوج بگیرد؟

رکوردشکنی تازه رمز ارزها/ بیت کوین می‌تواند تا ۷۰ هزار دلار اوج بگیرد؟

رکوردشکنی تازه رمز ارزها/ بیت کوین می‌تواند تا ۷۰ هزار دلار
اوج بگیرد؟

به گزارش خبرنگاربانک و بیمه  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، بیت کوین در ادامه روند صعودی خود موفق به عبور از تراز ۵۶ هزار دلاری شد. همزمان با ثبت رکورد تازه و شکل‌گیری حمایت در ناحیه ۵۰ هزار دلار و عبور قیمت بیت کوین از مقاومت ۵۴ هزار و ۴۰۰ دلار، برخی از کارشناسان معتقد هستند که قیمت بیت کوین می‌تواند تا ۷۰هزار دلار هم اوج بگیرد.

قرار است در ۱۵ تا ۱۷ مارس (۲۶ تا ۲۸ اسفند) مقامات فدرال ایالات متحده آمریکا میزبان حراج برای بیت کوین باشند. با توجه به میزان ارائه بیت‌کوین این حراج رویداد بزرگی به شمار نمی‌رود. با این حال این رویداد برای طرفداران رمزارزها، می‌تواند اتفاق خوبی ارزیابی شود. یکی از شرایط این حراجی فروش کامل یک بیت کوین است، بسیاری از سرمایه گذاران شاخص مشتاق ورود به این معامله خواهند بود.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۶ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۹.۷۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۰۸.۳۸ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۷۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۳.۶۴ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۴۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین، اتریوم در ۲۲ اسفند را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین 56,819 ۱,۴۳۷,۵۱۲,۷۲۷
اتریوم 1,811 ۴۵,۸۳۵,۸۴۱
بایننس کوین 282.42 ۷,۱۴۵,۱۳۱
تتر 1 ۲۵,۳۰۰
کاردانو 1.11 ۲۸,۰۸۳
پولکادات 36.69 ۹۲۸,۲۵۷
ریپل 0.46 ۱۱,۶۴۵

انتهای پیام/

منبع :
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *