هدف
هدف
رفتار خشن پلیس آمریکا با زنی میانسال در بانک + فیلم

رفتار خشن پلیس آمریکا با زنی میانسال در بانک + فیلم

رفتار خشن پلیس آمریکا با زنی میانسال در بانک + فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است برخورد خشن پلیس آمریکا با یک زن بدون ماسک در یکی از بانک‌های این کشور را به تصویر می‌کشد. «تِری ورایت»، ۶۵ ساله که بدون زدن ماسک در بانکی در تگزاس حضور یافته بود با رفتار خشن پلیس مواجه شد.

ویدئویی که توسط دوربین بادی کم پلیس تهیه شده رفتار خشن پلیس با این زن میانسال را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو این زن با مامور پلیس در حال صحبت دیده می‌شوند. در این ویدئو صدای «ورایت» شنیده می‌شود که خطاب به پلیس می‌گوید :« دیگر زدن ماسک در مکان‌های عمومی ضرورتی ندارد.»


بیشتر بخوانید


در ادامه این مامور در حالی که به این زن حمله ور شده او می‌گوید: «چکار داری می‌کنی؟ می‌خواهی مرا بازداشت کنی؟». سپس مامور پلیس با خواباندن او روی زمین در حالی که می‌گوید: «بله، به خاطر ورود به محل کار (یک مکان عمومی) او را بازداشت می‌کند. در انتهای ویدئو صدای «ورایت» شنیده می‌شود که می‌گوید: «این خنده دار است.» شدت برخورد مامور پلیس با این زنی به حدی بود که او پس از این حادثه به بیمارستان منتقل شد.

پس از انتشار خبر بستری شدن این زن در بیمارستان پلیس محلی آمریکا بیانیه‌ای در این باره منتشر کرد. در بیانیه پلیس آمده که مدیر بانک پس از آنکه این زن از زدن ماسک در داخل بانک خودداری کرد با مرکز پلیس تماس گرفت. این زن در مقابل درخواست پلیس مبنی بر ترک بانک به دلیل عدم استفاده از ماسک مقاومت کرد و مامور ما مجبور به واکنش شد.

گفتنی است؛ این حادثه روز پنجشنبه و یک روز پس از اعلام پایان قانون اجباری استفاده از ماسک توسط مردم در مکان‌های عمومی توسط «پِرِگ آبوت»، فرماندار تگزاس رخ داد. فرماندار تگزاس استفاده یا عدم استفاده از ماسک توسط شهروندان را منوط به تصمیم گیری صاحبان مشاغل اعلام کرده بود.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *