هدف
هدف
راه حل عجیب زوج اکراینی برای حل اختلاف زناشویی!

راه حل عجیب زوج اکراینی برای حل اختلاف زناشویی!

راه حل عجیب زوج اکراینی برای حل اختلاف زناشویی!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شاید راه حل برای بسیاری از زوج‌ها با عمیق‌تر شدن اختلافات زناشویی یک اقدام مشابه باشد؛ طلاق و جدایی! اما جالب است بدانید یک زوج جوان اکراینی پس از عمیق شدن اختلافات زناشویی خود به جای طلاق تصمیمی عجیب اتخاذ کردند که به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است.

«اکساندر کولای» ۳۳ ساله و «ویکتوریا پوستوویتوا» ۲۸ ساله برای نجات زندگی مشترک خود تصمیم گرفتند تا در تجربه‌ای جدید مدت ۳ ماه را با یک دستبند متصل به دستان یکدیگر سپری کنند. این تجربه جدید این زوج جوان اکنون به یکی از بحث‌های داغ شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است.


بیشتر بخوانید


این زوج تجربه جدید خود را از روز ولنتاین آغاز کرده اند. آن‌ها اکنون با بستن این دستبند به دستان خود در همه جا با یکدیگر حضور پیدا می‌کنند، از جستجو در فضای مجازی گرفته تا خرید! آن‌ها علی‌رغم تایید وجود اختلاف نظر در برخی از مسائل زندگی امیدوار هستند که این راه حل مثبت بتواند آن‌ها را به جای جدایی به بودن در کنار هم سوق دهد.

کولای در گفت‌وگو با رویترز در این باره گفت: «دعوا و اختلاف نظر میان من و همسرم هرگز تمام نخواهد شد، ما برخی اوقات همچنان با هم دعوا می‌کنیم. اما حالا وقتی دعوای ما به حدی می‌رسد که هیچ درک متقابلی میان ما وجود ندارد ما خیلی ساده به جای ترک هم و رهاکردن اختلاف نظر، شروع به صحبت با هم برای حل آن می‌کنیم.»

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *