هدف
هدف
خیز دوباره قیمت ارز‌های دیجیتال/ نرخ بیت کوین از ۶۰ هزار
دلار گذشت

خیز دوباره قیمت ارز‌های دیجیتال/ نرخ بیت کوین از ۶۰ هزار دلار گذشت

خیز دوباره قیمت ارز‌های دیجیتال/ نرخ بیت کوین از ۶۰ هزار
دلار گذشت

 

بعد از رسیدن به قله تاریخی در ماه فوریه بلافاصله با موجی نزولی مواجه شد تا حدی که پس از یک هفته قیمت بزرگ‌ترین رمز ارز جهان تا کانال ۴۳ هزار دلاری نیز سقوط کرد. اما تغییر جهت قیمت بیت‌کوین سبب شد تا روز گذشته بیت‌کوین در ابتدا با ورود قدرتمند به مرز ۵۹ هزار دلاری از این کانال هم عبور کند و رکوردی جدید در محدوده ۶۰ هزار دلاری به ثبت برساند.

 

افزایش سرمایه‌گذاری شرکت‌ها و نهادهای بزرگ و دومینوی ورود بانک‌ها به خدمات مربوط به رمز ارزها در مقطع کنونی سبب پشتوانه قیمتی بیت‌کوین شده است.

از زمانی که گروه خودروسازی تسلا از سرمایه گذاری ۱.۵ میلیارد دلاری خود در بیت کوین خبر داده قیمت آن بیش از ۴۰ درصد رشد داشته است.

تحلیلگران معتقد هستند قیمت بیت کوین سقف مهمی را شکسته و می‌تواند درگاه مناسبی برای افزایش قیمت تا کانال ۷۰ هزار دلار باشد. اما آنچه مهم است روند استقبال سرمایه گذاران نهادی از این بازار است اگر استقبال از بازار ارز‌های دیجیتالی زیاد باشد امکان رشد قیمت وجود دارد.

با این حال گروهی از کارشناسان نیز با توجه به روند گذشته قیمت بیت‌کوین درباره ریسک بالای سرمایه‌گذاری در این بازار به معامله‌گران هشدار داده‌اند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱۴ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۶۰.۷۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۱۷.۴۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۶۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۱.۷۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۲۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین، اتریوم در ۲۴ اسفند را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین 60,882 ۱,۵۲۶,۳۱۷,۹۱۳
اتریوم 1,889 ۴۷,۳۸۱,۵۲۷
بایننس کوین 270 ۶,۷۸۴,۳۳۲
تتر 0.99 ۲۵,۰۶۲
کاردانو 1.08 ۲۷,۰۷۵
پولکادات 37.05 ۹۲۸,۸۷۸
ریپل 0.45 ۱۱,۳۷۶ 

گفتنی است؛ نرخ ارز‌های دیجیتال لحظه‌ای در حال تغییر است و اعداد جدول در زمان تنظیم این خبر ثبت شد.

 انتهای پیام/

منبع :
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *