هدف
هدف
حمل کندوی پر از زنبور در داخل ماشین شخصی!

حمل کندوی پر از زنبور در داخل ماشین شخصی!

حمل کندوی پر از زنبور در داخل ماشین شخصی!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، روزانه تعدادی اتفاقات عجیب و غیرمعمول در جهان رخ می‌دهد، اما در تازه‌ترین آن زنی که با خودروی شخصی خود یک کندوی پر از زنبور عسل را جابجا می‌کرد به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است. در تصویر منتشر شده در حالی که این زن کندوی عسل را در صندلی عقب خودرو قرار داده در حال حمل آن است. در این تصویر عجیب تعدادی زیادی زنبور عسل روی کندو و همچنین روی شیشه خودروی این زن دیده می‌شوند.

«ژاکلین جردن» اهل منطقه «دفنی» ایالت آلاباما با دیدن این صحنه تصویری از آن تهیه کرد. او مشغول پیاده روی در خیابان بود که در صندلی عقب یک سِدان آبی رنگ، کندوی عسل به همراه تعدادی زیادی زنبور را مشاهده کرد. بنا به گفته خانم جردن، این راننده در حالی این کندوی پر از زنبور عسل را با خودروی خود حمل می‌کرد که هیچ یک از شیشه‌های ماشین را پایین نیاورده بود. جردن پس از انتشار این تصویر در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: «چه اتفاقی (در جهان) در حال رخ دادن است؟»


بیشتر بخوانید


انتشار این تصویر عجیب با واکنش کاربران فیسبوک همراه بود. در حالی که برخی از کاربران در مورد واقعی یا ساختگی بودن این تصویر اظهارنظر کردند برخی نیز تعجب خود را از ریسک این زن ابراز کردند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «چه زن بی باکی! آیا او نگران نیست که مورد حمله زنبور‌ها قرار بگیرد.»

حمل کندوی پر از زنبور

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
‫0/5 (0 امتیاز )
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =