هدف
هدف
حمله مرگبار سگ خانگی به کودک

حمله مرگبار سگ خانگی به کودک

حمله مرگبار سگ خانگی به کودک

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، کودک ۱ ساله آمریکایی که مورد حمله یک سگ خانگی قرار گرفته بود جانش را از دست داد. قربانی که هویتش «آمیریکال جولین هال» اعلام شده بر اثر گازگرفتگی از ناحیه سر جان باخت. این اتفاق روز پنجشنبه و هنگامی رخ داد که این کودک خردسال به ظرف غذای سگ نزدیک شده بود.

پس از آنکه آمیریکال با خزیدن روی زمین به ظرف غذای سگ که مشغول غذا خوردن بود نزدیک شد، ناگهان با حمله این حیوان مواجه شد. والدین کودک بلافاصله فرزند خود را به نزدیکترین بیمارستان منتقل، اما مرگ کودک توسط پزشکان مورد تایید قرار گرفت. بنا به گفته خانواده قربانی این سگ تا قبل از وقوع این حادثه هرگز رفتار تهاجمی نسبت به خانواده، غریبه‌ها و حتی حیوانات دیگر از خود نشان نداده بود.


بیشتر بخوانید


«کوری پینتنر»، یکی از اقوام قربانی در گفتگو با ABC گفت: «این سگ ۴ ساله تابحال سابقه حمله از خود نشان نداده بود. این سگ حتی از دست این کودک غذا می‌خورد. آمیریکال پسری بامزه بود و والدینش به تازگی تولد یک سالگی اش را جشن گرفته بودند.»

حمله مرگبار سگ خانگی

بنا به گزارش رسانه‌های این سگ توسط مرکز کنترل حیوانات از خانه قربانی منتقل شده است. یک صفحه ویژه در GoFundMe برای تامین هزینه مراسم خاکسپاری این کودک ایجاد شده است.

گفتنی است؛ پلیس اتهامی بر علیه هیچ از از اعضای خانواده قربانی مطرح نکرده است. تحقیقات پلیس در این باره ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *